Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farming Simulator 2015 Grafika...

Farming Simulator 2015 Grafika hiba?

Figyelt kérdés

Megvettem a farming simulator 2015 játékot de valami baj van a grafikájával valaki tudna segíteni? én 2 re tippelek

vagy a videokártya vagy a processzor. a válaszokat elöre is köszönöm! a video: [link]



2015. aug. 13. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ez vga hiba. Nem tudja számolni a lebegő pontokat.

VGA driver frissítés, illetve azt se ártana tudni milyen egyáltalán a gépben lévő VGA-d, lehet túl gyenge vagy nem támogat olyan technológiát, ami szükséges a játékhoz.

2015. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyit tudok a videókártyáról hogy 1 gb-os, és 400Mhz-es, és DirectX 10.1 támogatás
2015. aug. 18. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még a legujabb driverekkel se müködik Lehet hogy videokártyát kell cserélnem
2015. aug. 23. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt írják mi a minimum videókártya követelmény:

[link]


Ugyan nem írtad le a kártyát típusát, de a DirectX és memória alapján szerintem simán jó. Nézd meg hogy megfelel-e a kártyád a minimumnak és ha igen akkor próbálj feltenni egy régi drivert, a hasonló problémákkal jelentkezők legtöbbjének nem ment a legújabb driverrel a játék megfelelően. Mivel eddig egyikük sem írta le hogy melyik driver volt végül a megfelelő, ebben nem tudok segíteni. De ha esetleg valamelyikkel működik, akkor leírhatnád a pontos nevét és verziószámát.

2015. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ATI Radeon HD 3400 series
2015. aug. 24. 11:12
 7/13 A kérdező kommentje:
A driver telepítő cd vel szerintetek próbálkozzak?
2015. aug. 24. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel ATI RADEON HD 2600 a minimum, mennie kellene. Egy próbát megér a CD-n lévő driver.
2015. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam de nem lépett be a játékba. Azt irta hogy 3D redszer hiányzik vagy valami ilyesmi
2015. aug. 24. 19:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor az a driver a cd-n nem biztos hogy jó. A kártyád alapján mennie kellene a játéknak és szinte tök mindegy milyen verziójú a driver hozzá az szerintem szinte teljesen lehetetlen hogy ne induljon el vele legalább a játék. Most vagy visszateszed az eredetileg használt driveredet vagy mondjuk az amd oldaláról letöltöd a videókártyádhoz a legújabb drivert. Ami persze vagy jó lesz a játékhoz vagy nem.


[link]


Van lehetőség letölteni egy programot ami automatikusan kiválasztja a kártyádnak megfelelő drivert. De esetleg manuálisan is kiválasztod a menüből a kártyádat és akkor régebbi drivereket is letölthetsz hozzá. Bár ez utóbbi menü nagyon szarul működik, firefox alatt egyáltalán nem megy, internet explorer alatt meg nálam nem görgethető az oldal ezért rá kellett keresnem arra hogy "Step 5:" és akkor pont a kiválasztó menüre ugrik.

2015. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!