Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tf2 be hogy tudom megszerezni...

Tf2 be hogy tudom megszerezni az örökké tartó jutalmadat?

Figyelt kérdés
Sehogy sem megy megcsináltam a hozzá tartozó achivmenteket de semmi..

2015. aug. 14. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Availability: Drop, Craft, Purchase, Uncrate #4, Uncrate #14, Uncrate #33 (Strange), Chemistry Set (Collector's)

2015. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt most Magyarul is légyszíves :D
2015. aug. 14. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy a játék dobja, vagy craftolod más fegyverekből, vagy ládanyitás dobja, vagy megveszed megveszed a piacon vagy cseréled egy játékossal.
2015. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hűű ezekkel nem mondtál újat. De néztem hogy hogyan kell craftolni és az oldal bemondja az unalmast. Semmit nem ír róla.
2015. aug. 15. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mondtam újat, akkor miért nem tudtad magadtól megnézni? Ezek a lehetőségek vannak csak.

A cratolás is le van írva, és az "örökké tartó jutalmad" craftolása is közte van, magyarul.


Ha már lusta voltál használni a Google-t, legalább ne szólj be annak aki helyetted megkeresi és belinkeli.


[link]

[link] #.C2.A0K.C3.A9m


Ha nem megy az oldal akkor próbáld később, nem az én hibám ha adatbázis-hiba miatt nem tölt be ideiglenesen.

2015. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legalább 2 órán keresztül kerestem angolul és magyarul is hogy legalább következtetni tudjak, és később is megnéztem mert kellett a kés de akkor se töltött be.
2015. aug. 15. 23:44
 7/9 STEVEGAMER válasza:

Nekem megvolt de elfelejtettem a fiók jelszavát.


Új fiók : [link]

2015. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem található a profil.
2015. aug. 23. 11:07
 9/9 anonim válasza:
A Mann Co áruházban bármelyik fegyvert ki tudod kölcsönözni egy hétre.
2015. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!