Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A witcher 3 -ra vagy a dying...

A witcher 3 -ra vagy a dying light-ra érdemesebb beruházni?

Figyelt kérdés
nem azt kérdezem melyik a jobb játék csak hogy szerintetek melyiket vegyem meg ki mit gonol?

2015. aug. 14. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Amelyik szimpatikusabb.

A Witcher3 hosszabb, így jóval több időre fog lekötni, a többi meg ízlés kérdése.

2015. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Műfajt tekintve, azért elég nagy a különbség, bár a Witcher 3-ra szavazok én is, az jóval hosszabb időre le fog tudni kötni.
2015. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 8072 ***** válasza:

Witcher 3

Jobb történetet grafikát és karaktereket nemtalálsz nagyon :D

2015. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Witcher 3. A Dyling light állítólag elég sablontörténetű zombihentelde, a Witcher 3 meg egy hatalmas világgal rendelkező, több tíz (akár száz) óra játékidővel rendelkező szerepjáték, és kidolgozott érdekes karakterek vannak benne, én már kb. 70 órát toltam eddig, főküldetést, mellékküldetéseket egyaránt toltam és még mindig nem értem a végéhez :D Sose játszottam ennyit még egy játékkal, ez az első játék ami teljesen magába szippantott... :)
2015. aug. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!