Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go ban az igaz hogy ha...

Cs:go ban az igaz hogy ha szintet lépünk pl 2. ra és rá egy napra 3. szintre lépünk akkor nem kapunk fegyvert?

Figyelt kérdés
Mert én úgy tudom hogy ha hetente lépünk szintet akkor kapunk szintlépéskor garantáltan fegyver skint

2015. aug. 14. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szintért hetente 1 skint kaphatsz (kedd hajnal a reset). Felmehetsz te egy hét alatt 1-ről 20ra is ,akkor is csak 1-et fogsz kapni.
2015. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hetente ad igen, szerdán resetel amennyire tudom. Illetve elhet hogy a Bloodhound kieg is kell hozzá.


Szóval ennyi a lényeege: Szerda reset, utána a kövi szintlépéskor skin, utána egy hétig semmi extra nem jár a szintekért, egy hát mulva a kövi szintért ismét skin.

2015. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor még várok a 3.szintel :)
2015. aug. 15. 10:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti hogy pl én kedden léptem szintet és ha szerdán már szintet lépek akkor is kapom a skint?mert olyat irtatok hogy szerdán van a resi akkor nem úgy van hogy 1hetet mindenképp meg kell várni?
2015. aug. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!