Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az, hogy CS:GO-ban...

Miért van az, hogy CS:GO-ban az egér továbbcsúszik a kelleténél? Nem is tudok pontosan célozni emiatt, és alapból a menüben is zavaró. Megoldás? :/

Figyelt kérdés

#egér #Counter Strike Globan Offensive
2015. aug. 15. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell húzni az egér érzékenységét. Alapból 6.00-ra állítja a játék. A normális meg valahol 2-3közt van, kinek mennyi.
2015. aug. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak gagyi egered van. Az összes olcsó egérben van több-kevesebb gyorsítás, a CS viszont nem tolerálja az ilyesmit. A legtöbben észre sem veszik, legfeljebb akkor, mikor vesznek egy normális egeret. A tiédnek mi a típusa?
2015. aug. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy Trust GXT 25-ös egerem van.
2015. aug. 15. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Akkor ezzel meg is válaszoltad a felvetésemet. Kidobni, összetörni, felgyújtani, és venni egy rendes egeret.
2015. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát venni 8GB ramot fogok a mostani 4GB helyére a GTA 5 miatt, szóval akkor játszok így hogy picit túlcsúszik. Azért köszi.
2015. aug. 15. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Többet profitálhatsz a 8 GB RAM-ból, az biztos.

Nemrég ajánlottam valakinek viszonylag olcsó egereket, a versenyszerű CS:GO-hoz minimum valami ilyen kell:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

2015. aug. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a fekete sárga Cougar jól is néz ki és nem 10k felett van, szóval jobban szétnézhettem volna amikor lett véve, bár ezt max 3-4 hónapja vettem.
2015. aug. 16. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!