Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segítene pár kérdésben...

Valaki segítene pár kérdésben a SeeMTA-n?

Figyelt kérdés

A légi/vízi járművekből milyenek vannak? Ki és hogyan juthat hozzá, milyen árban?


Ingatlanokat csak emberektől lehet venni? Olvastam, hogy lehet saját ingatlan/saját skin meg ilyenek, ezek mennyibe kerülnek? És ha simán veszek ingatlant/garázst, azt csak civiltől vehetem?

Ingatlanhoz/Garázshoz kapok kulcsot?

Eladni/Venni hogy lehet?

Valahol meg lehet nézni az összes parancsot?


Mit takar ez a venom tuning? Csak akkor lehet olyanom ha igazi pénzért veszek PP-t vagy ha alapból venonosat veszek valakitől?


Ha én magam akarok venom tuningot tenni valamibe, akkor azt csak igazi pénzből tehetem meg?


De mi is az a venom?



Ezek érdekelnének, meg még a való élethez hasonló dolgok, a pénz szerzést meg a frakciókat már kapisgálom, de még sokat kell tanulnom, hogy frakcióba legyek, mert majd illegálisba akarok.


Meg hogyan kell megállapítani, hogy milyen cuccok vannak a kocsiba téve? Milyen tuning?

És egy kocsi értékét?


Vagyis a biznisz is érdekel.

Ezek a komplikáltabb dolgok nekem túl magasak, szeretnék rendszert tenni az "életembe"

Tisztán szeretnék látni mindent.


Sokat megtanultam, de még mindig csak ott tartok, hogy bányászok, van egy F Astram, és ennyi.


És melyik az egész játékban a leggyorsabb kocsi?

Csak az a leggyorsabb amit PP-ért lehet venni?

Helikoptert is láttam ott, azt is csak PP-ért?



2015. aug. 15. 05:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Próbálok sorban válaszolni.


Ingatlant magától a semmitől is tudsz venni, ha találsz egy zöld ház ikont.


Kulcsot természetesen kapsz, ha netán eladod a kocsit vagy a házat, akkor a kulcsot is adnod kell.


Venni autót a kereskedésben, ill. más játékosoktól is lehet.


Összes parancs: [link]


Ha alapból venomosat veszel valakitől, akkor a venom benne is marad, és a tiéd lesz.


Ha te akarsz venomozni, akkor PP-t kell töltened emelt díjas SMS-t.


A venom csak egy PP-vel beszerezhető tuning, ami extrább a hármasnál is, gyorsabb tőle a kocsi, stb...


A tuningokat úgy lehet megnézni, hogy a tuningshopban rámész az adott tárgyra, és ha azt írja, hogy már fel van szerelve, akkor az fel is van. :)


Kocsi értéke IC ügy, kocsinként változik, játékosok szabják az árat.


Leggyorsabb kocsi? Nem tudom, nem is érdekel.

Minden kocsit a kereskedésben is lehetett venni, amíg ki nem fogytak a készletek. 0 PP-vel is el lehet érni azt, amit akár több ezerrel.


Helikopter csak PP-ért van.


Pár tanács:


Használd sokat a fórumot.

Ne csak a kereskedésen és a pénzen járjon az eszed, hanem RP-zz sokat mondjuk egy bandában.

2015. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a részletes választ!


Szóval azt mondod, hogy Bugatti meg ilyen már azért nem kapható, mert kifogyott? És mikor töltik ezeket újra?


Mert mondjuk láttam a Super GT-t PP-ért, de akkor az is kapható volt forintért?


Most már világosabb.


RP-zek mindig, élem a mindennapjaimat, csak lassan, és ezért akarok minél többet tudni, hogy gyorsabb legyen.

2015. aug. 15. 21:35
 3/19 A kérdező kommentje:

Ja, és még az lenne a kérdésem, hogy ha letettem a jogsit, elméletből és vezetésből is, akkor miért nem kaptam meg? De újra nem tudok, mert már levizsgáztam, azt írja.



A másik meg, hogy csak egyfajta helikopter van a játékban? (Maverick)

És az miért nincs modolva?



Az utolsó pedig, hogy repülőgépet lehet szerezni valahogy?

2015. aug. 16. 01:24
 4/19 A kérdező kommentje:

Meg bankkártya sincs, csak be meg ki lehet venni a pénzt, pedig bankkártya jobb volt, de miért?


Ja, és honnan tudom, mikor jár le a jogsi? Vagy az nem jár le?

2015. aug. 16. 01:26
 5/19 A kérdező kommentje:

Mármint a super GT alatt a McLarent értem, ami PP-be kerül.


De ha nem a PP-s kocsik a leggyorsabbak, akkor melyik?


A Ferrari? Vagy a Bugatti Veyron?

És azok a limitált kocsik, amik már elfogytak, milyenek voltak?


Mert látok a PP-sek közül egy párat, de szerintem a PP-sek nem olyan gyorsak.


Szerinten a Ferrari meg a Bugatti a leggyorsabb az egészben. De furcsa, mert Ferrarit még pont lehet kapni, a többit meg elvitték, mert voltak limitált kocsik, és az autókereskedés ki tud fogyni, de hogy?

Bugattit nem tudom.


Bocsi, csak érdekel.

2015. aug. 16. 02:28
 6/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk néztem, hogy Audi R8 az egész játékban a csúcs.


Akkor viszont az érdekelne, hogy miért fordítva van.

Miért egy R8 a gyorsabb, aztán Ferrari, Bugatti, és Aventador?


Hogy hogy nem valósághűen csinálták?

2015. aug. 16. 03:09
 7/19 anonim ***** válasza:

Az autókerben volt egy limit, amit ha meghaladtak, akkor már nem lehetett venni, utána már csak PP-vel lehet. A limitet nem fogják növelni.


A jogsi nem item, /showlicenses ID paranccsal akár magadnak is meg tudod mutatni, és ott fogja mutatni hogy megvan e.


Több helikopter is van, de civil csak a Maverick-et birtokolhatja. Miért nincs modolva? Azért, én ennek jobban is örülök.


Repülőgépet nem lehet szerezni, mert nont szülne.


Bankkártyát kivették, mert valakinek állandóan elbugolt, stb...


A jogsi nem jár le.


Még mindig nem tudom melyik a leggyorsabb, de téged se ez érdekeljen, hanem inkább az RP. Illegális bandában mondjuk kiröhögnek, ha egy Ferrarival állítsz oda.


Minden kocsit megtudsz nézni a kereskedésben is, csak van amit már nem lehet venni a limit miatt.

2015. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Végre, már csak ennyi hiányzott.


Egyébként RP-zni valamiért nagyon szeretek, szóval azzal nem lesz gond, próbálom minél hosszabbra nyújtani, a legapróbb dolgot is le RP-zni, de ez nem mindig sikerül, mert akkor ennyi erővel le RP-zhetnék akármit, mondjuk hogy /me letekeri az ablakot, /do Ablak letekerve, /do Berepült egy darázs a letekert ablakon


Ja, a maffiában én is valami fekete terepjárót, vagy egy Audi A8-at tudok elképzelni, vagy valami komolyabb autót, nem sportkocsit, de a Bugatti-t még azt el tudom, annak komolyabb kinézete van, mint a többi sportkocsinak.


Viszont ami még érdekelt:


A bugattit lehet venni PP-ért? Mennyibe kerül? (sajnos banolva vagyok, de egyébkén is hanyagolom most, majd ha meglesz a gépem)


Az mindegy, hogy melyik a leggyorsabb, de hogyhogy nem a Bugatti? Azt később tették be, és akkor még az R8-at tették be leggyorsabbnak?


Továbbá, hogyhogy az sokkal drágább, ami olcsóbb, a kinézetre is ennyire árat húznak?

2015. aug. 16. 09:56
 9/19 anonim ***** válasza:

/ppkocsi paranccsal megtudod nézni az összes kocsi PP árát.


Más játékostól való vételnél magasak az árak, mivel az eladók szabják az árakat, és ők felvásárolták a szerver összes kocsiját. Az árak nagyon elvannak szabadulva.


Az R8 egy nagyon lassú kocsi volt, ezért kihúzták a handlingjét.


Sebessége tökmindegy, tele van a város traffipaxszal, sehol sem tudod kihasználni.


Az R8 árát ugyancsak a játékosok határozzák meg.

2015. aug. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Egyébként írtam, hogy ki vagyok banolva, ezért kérdeztem!

2015. aug. 16. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!