Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van ergy minecraft szerverem!...

Van ergy minecraft szerverem! Világok: telek, alap világ, nether, end és van 2 lapos világom! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Az elején elrontottam a konfigot mert még nem értettem hozzá! de most újra megcsináltam! úgy oldottam meg, kitöröltem minden plugint és a világokat átmásoltam egy ideiglenes mappába! majd beraktam az új pluginokat és generáltam világokat de csak azért hogy kitöröljem és berakjam a régit! így nem vesznek el.Mivel kivettem Az Authmit ezért nem kérte a bejelentkezést és nagy szerencsémre az egyik lapos világra teleportálódtam! De a másik , és itt jön a problem. Az sajna akárhol megyek nincs meg a mapon az építményem, mert teljesen máshova spawnolt mint ahol kezdtem az elején! Próbáltam keresgetni de reménytelen ?! Biztos is megvolt mert a másik is! csak ott az volt a szerencse hogy nem kellett mvtp-zni mert ott léptem ki! Hogyan találjam meg a másik lapos mapon az építményeket? Please ? Segítenétek?

#szerver #Minecraft #laposvilág
2015. aug. 15. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem csak a mapokat törölted ki, hanem a komplett szervert lementetted, akkor a régi komplett szervert kell berakni és ott meg tudod nézni a koordinátákat. Én mindig mindent mentek pont az ilyenek miatt.


Ha esetleg megvan az AuthMe régi verziója, akkor bizonyos nevekkel (ha nem csak 1 ember, azaz te voltál fent) a jó koordinátára fog dobni.


Egyébként meg marad a keresgélés, amit felgyorsíthatsz Essentialssal (/speed fly név érték, 0.8 az alap, 2-3mal már egész gyorsan repülsz).

2015. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De sajnos az már nincs meg :( És már annyit keresgéltem hogy agyf..t kapok :( És a sima world, a plotworld, a nether, end, megvannak! ugyan agy jártunk a másik lapos világba csak az a mázlim hogy legutóbb ott léptem ki! Van skyped?? mert itt elég nehéz megbeszélni!
2015. aug. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!