Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez vajon játékhiba a GTA SA-ban?

Ez vajon játékhiba a GTA SA-ban?

Figyelt kérdés

Újra felraktam a GTA San Andreast és elkezdtem vele játszani, de az egyik küldetés mindig kilép. Egészpontosan a Madd Dogg küldetés előtt.(amikor a csávó le akar ugrani a háztetőről) Szépen betölti a játékot meg minden, aztán elindulok a piros körbe hogy felvegyem. Akkor elfeketedik a képernyő ahogy szokott aztán bejön a MADD DOGG felírat és kész. Ennyi. Megáll és nem csinál semmit. Mindig Ctrl+alt+del-lel kell kilépnem. Azt szeretném kérdezni hogy ez szerintetek mitől lehet? Annak lehet köze hozzá hogy raktam modokat a játékba, a Cutscene.img, a gta3.img, a player.img és Script mappa felcserélésével? Egészpontosan csak a Hot Coffe mod- van benne úgy hogy a már elkészített file-t másoltam bele. A skineket img-tools-szal raktam bele úgy hogy felcseréltem néhány file-t, tehát még az sem lehetséges hogy esetleg valami kimaradt belőle, mert minden file meg van ami szükséges hozzá. Főleg hogy csak a ped-eket cseréltem ki, semmi máshoz nem nyúltam. Aki tud, kérem segítsen, mert már az agyamra megy hogy mindig kilép.

Ui.: Kipróbáltam azt is hogy az img file-ok helyett vissza raktam az eredetiket, de úgysem működött.



2015. aug. 15. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a modolás lehet az oka vagy telepítési hiba. Illetve hirtelen megnő a játék gépigénye és a géped nem bírja.
2015. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor kipróbálom majd hogy tisztán(újratelepítve) működik-e mindenfajta mód nélkül. Köszönöm!
2015. aug. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!