Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meddig tart a league of...

Na neeeee kérdése:

Meddig tart a league of legends-ben az alacsony prioritásom?

Figyelt kérdés

A lol-ban kaptam egy alacsony prioritás-t (szerintem rohadtul nem érdemeltem meg) na de az lenne a kérdésem hogy menyi ideig fog ez tartani mert olvastam hogy kapnom kellett volna egy e-mail -t de ezt sajnos elfelejtették feladni. -.-

Így informálatlan vagyok hogy ez maradandó lesz és töröljem a játékot a ****-be vagy csak ideiglenes ez a ****ság.

(5 percet kell várnom minden meccs előtt.)


Előre is köszi a válaszokat.



2015. aug. 16. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha rossz a megítélésed (ragelsz, pingelsz, direkt bemész meghalni, elárulod a többiek merre vannak stb) akkor kapod azt az időzítést.


Nekem 5 meccs volt (szakadozott aznap a netem, de őket nem érdekelte), de mivel az 5 perces várakozásnál is kidobált a net, így 20 perceket kellett várnom 1-1 meccs előtt. De az 5 meccs után eltűnt.

2015. aug. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi már csak 3 meccs van hátra. :)

Ha még belefér 1 kérdés hogyan lehet mindenkinek írni pvp alatt. Arra gondolok hogy az ellen félnek is tudjak írni.

2015. aug. 16. 14:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Beállításokban engedélyezni kell, hogy írhass és láthasd az ellenfél szövegét (régen loloztam, most meg nem mondom hol találod).


Utána mikor megnyitod a chatet akkor /all üzenet, és úgy látják. De talán a shift+ enter kombóval egyből berakja a /all-t.

2015. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
/all (amit akarsz írni)
2015. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!