Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akció rpg játékot tudnátok...

Akció rpg játékot tudnátok ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Olyan játékokat keresek ami egy jó storyval és jó játékmenettel operál. Mint pl: Dark Souls , Mass Effect , Dragon Age , Fallout , Kotor.


Előre is köszi :)

17/l



2015. aug. 17. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Vampire: The Masquerade - Bloodlines - az Unofficial Patch-et is töltsd le hozzá, különben játszhatatlanul bugos


Witcher sorozat


Deus Ex: Human Revolution


Arx Fatalis + az Arx Libertatis mod, hogy modern gépeken is rendesen fusson


Bastion

2015. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kingdoms of Amalur: Reckoning.
2015. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy még belefér a skyrim, bár nem éppen az rpg definíciója, de hasonló és a jó story és játékmenet is igaz:) A witcherhez meg +1
2015. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp RPG kell, akkor a Fallout 3 mellett a Skyrim. Viszont jó sztorival rendelkező játékok?


Life is Strange, The Wolf Among Us! Ezeket próbáld ki, ha egy eseménydús, izgalmas, sztorival megtömött játékot szeretnél!


Jó játékok még a Far Cry 3, Mafia II, Sleeping Dogs, Dead Island, Assassin's Creedek, Sniper Elite v2. Remélem 1-2 megtetszik, ha esetleg még nem ismerted volna.

2015. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Ezeket ismertem mind, és játszottam is kivéve a Life Is Strange és a Bastion-el. Ezeket ki is próbálom. Köszönöm szépen még1x :) Ha jut még eszetekbe ilyen fajta játék, szóljatok nyugodtan :)

2015. aug. 18. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
A Life is Strange nem akció rpg, se rpg elemeek, se akció nincs benne.
2015. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akció még van benne, de aki ajánlotta az is a jó story miatt ajánlotta, nem azért mert rpg...viszont ha már itt tartunk és ezek szerint nem muszáj rpg nek lennie, akkor bioshockot nézd meg, nagyon jó a története annak is.
2015. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából akció rpg-t szeretnék. De sajnos a neves jókat már kipörgettem. Ezért írtam ide hátha tud valaki mondani a nem népszerű fajtából. :)
2015. aug. 18. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Rengeteg ilyen van, csak nem PC-re.
2015. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ma jelenik meg PC-re a Final Fantasy Type-0: [link]


Még a PSP-s változattal játszottam, csak ajánlani tudom.

2015. aug. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!