Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Póker stratégiák tanulása...

Póker stratégiák tanulása abszolút kezdőnek?

Figyelt kérdés
Pókerezni szeretnék megtanúlni, kicsit jobb játékosként. Eddig oda jutottam, hogy megtanútan a szabályokat a Hold'em-ben és Full Tilt-en játékpénzbe gyakolrok, nem sok sikerrel. Pokerstrategy oldalán regeltem be(nem jött le a kezdőpénz) és valahogy az alapoktól további fejlődés érdekelne. Tehát miel kezdjem alap? Találtamn sok stratégia cikket az oldalon, ami nekem érthetetlen. Mit tanúljak először? Kezdőkezek, matematikája, blöffölés, licit dolgok? Vagy mivel kezdjem? Mi az hogy "feszes, aggresszív" játék? Esetleg van egy komplekt segédlet amivel a sok kérdéstől kezdve, egyszerü sorjában történő módon vezetnek felsőbb szintre? Valami komplekt dolog, ami az alapktól kezdi, közbe bevezetve a kezdőkezek, matematikai alapok, Emelés, megadás, Fold-ra? És Több féle pókert is tanít, pl:omaha? Ezenkívül a SnG versenyeket is bemutassa? Mert fogalmam sincs mindezekről, csak az alap Hold'em szabályokról.

2015. aug. 18. 11:36
 1/9 anonim válasza:
50%

Legfontosabb hogy az elejen penzbe ne jatsz!! Jatekpenz tokeletez kezdes.

Ugyebar a szabalyokat tudod de ez edes keves. Eloszor jatsz jatekpenzben kis 5 fos asztaloknal. Ott az alap trukkoket kitudod probalni es fejleszteni a tudasod. A masik hogy online es eloben jatszani ket kulonbozo vilag;)

Jah es ezeket az oldalakat hogy megtanitunk pokerezni meg tuti strategiak ezeket felejtsd el.

Neked kell kialakitanod a sajat jatek stilusod es nem egy mar meglevot hasznalni.

Ami segithet: tanulmanyozd a pozicio szerinti jatekot. Jatsz sokat jatrkpenzel es ott legyel bator mivel nem veszites semmit ha vesztesz viszont tapasztalatot nyerhetsz sokat!

2015. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
2015. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1. Vagyok a fenti linket olvasd el figyelmesen akar tobbszor is ha nem ertesz benne valamit.
2015. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pokerstrategyn van sorrend a cikkekhez...


1. Ez hülyeség... Játékpénzben és frerollon favágó poker megy,ott nem lehet tanulni semmit,mert nem úgy játszanak, mint aki a pénzét kockáztatja. Míg micro limiten a te 0,04-es emelésedre eldobja kb mindenki addig ha te egy max 1000 beülős játékpénzes asztalon all in-t nyomsz lazán megadják ketten is.

2015. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Fuggetlen attol hogy a jatekpenzes ellenfelek hulyek o meg tud rajta gyakorolni..... Sot eloszor a kezdo jatokosokkal kell jatszani. Mivel ha bevagod egybol a halado kategoriaba azzonal szetkapjak.

Tudod nem egybol a progi kategoriaban krll kezdeni. Szintenkent krll egyre fejebb menni.

Szoval kezd csak a alacsony tetes kis asztalokal

2015. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra van a micro limit... Aki nem engedheti meg magának,hogy 50-100USD-t kockáztasson a tanulás céljára az ne játsszon... Én sehol sem mondtam, hogy ne szintenként haladjon, de a játékpénz az nem szint. Az valahol a 0 alatt található.
2015. aug. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Most amit mondasz azzal csak elvenned az onbizalmat. Az elejen mindenki bukik tanulas kozben. Ha most jatekpenzt bukik leszarja...ha igaz penzt (legyen az barmilyen kis osszev) akkor elveszti az onbizalmat. Tobbszor is lattam olyat hogy egy kezdo kis osszegel " gyakorol" aztan bukovlot es ott annyi is volt neki... Ugy volt vele hogy igyis bukott penzt igaz minimalis osszeget de bukott aztan inkabb nem eoltette.

1 honap jatekpenz aztan amikor mar kezdesz raerezni mi hogy mukodkk akkor nyugottan mehet a mikro ...

De egy bol belevagni az igazi penzes pokerba NEM SZABAD!!!!!!

2015. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

WooW. Ez klassz. Köszönök minden választ. Sokat olvastam róla, és hallodtam is, hogy játékpénzbe tényleg ilyen "favágó" póker megy. 2. igazat írt, viszont az, hogy a játékosok körébe valódiba is tapasztalt legyek, először kell egy stratégia alap. Mármint nem arra gondolok, hogy betanulok valami innen-onnen szedett cuccokat, aztán játékpénzbe csupán szerencsém lesz, és azthiszem majd, hogy valódiba is kaszálok.. Egszerüen csak pl a kezdőkezeket hogy mikor szálljak ki, maradjkak flop előtt, szóval, hogy gördülékenyebben mennyen a játék. A többit majd valódiba.

Igen tudom, hogy online és valódi sok kölömbség. Figyelni az ellenfelek reagálását, arcmozgását, stb.

2015. aug. 18. 18:02
 9/9 anonim válasza:

:) igazabol dontsd el mivel kezded jatek/ valodi penz.

Itt a kedves vitapartneremel kiveseztuk mindketto elonyet es hatranyat:D bar abban igaza van hogy jatekpenzel nem jatszanak sokan komolyan viszont az igazi penzes jatek eltudja venni a kedved kemenyen.

Szoval ez a te dontesed;)

2015. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!