Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem én nyertem a mellékp...

Miért nem én nyertem a mellékpotot?

Figyelt kérdés

A pokerstarson játszottam és hármunk közül nem én nyertem a mellékpotot.


A következők voltak :A főpotot 88 QQ kétpárral nyerte valaki . Nekem 22 QQ kétpárom volt ami ugye gyengébb kéz. És engem kiejtett a rendszer és mellékpotra odaadta QQ egypárra a harmadik játékosnak a mellékpotot.


Nem értem és a szöveges részletezést sem értem, abban meg úgy írta ki hogy hármunk közül a főpotot és a mellékpotot is a 88 QQ kétpáros gyerek nyerte , az én nevemnél üres maradt és az egy párosnál megint azt írta hogy ő nyerte a mellékpotot. Mííííí?



2015. aug. 19. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindent a 88 QQ játékos vitt, mivel neki voltak a legjobb lapjai. Csak akkor vihette volna a mellék potot a srác, ha neki erősebb lapjai lettek volna, mint a 88 QQ-nak (mondjuk 10 10 QQ), de mivel mind a 2 helyen a nyertesé volt a legjobb lap kombináció, ő nyert mindent.
2015. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát de ez az hogy a valóságban hármunk közül nem csak ő maradt bent hanem a mellettem lévő akinek csak egy párja volt QQ az is elnyerte a főpotot csak nem tudom a képet ide belinkelni .


Az egy páros is nyert mellékpotot de én akinek 22 QQ ja volt kiestem a pcsába ezt nem értem .


Rangsorba nem nekem volt a második leggyengébb kezem?

2015. aug. 19. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az asztalon volt két 33-77 közötti lap?
2015. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írd le melyik 5 lap volt lent.
2015. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már nem találom ,nem emlékszem mik voltak de az ezer százalék hogy neki csak egy párja volt ,az is az asztalon lévő két QQ.


A histori leírásban is számomra értelmetlen dolgokat írt pl engem meg sem említett pedig nálam volt a két pár..


Egy csávó nyert főpotot is meg mellékpotot is ,és még egy csávó akinek egy párja volt ő is nyert egy mellékpotot. ÉN meg kiestem.

2015. aug. 24. 17:27
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg az egy páros játékos is all in menz, de több zsetonja volt mint neked és mint a QQ 88 páros játekosnak, aki téged kiejtett, de az egypárosra nem volt elég zsetonja ezért ő visszakapta a maradékot.
2016. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!