Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Midre Jayce-t, Diana-t,...

Midre Jayce-t, Diana-t, Kassadin-t, vagy Talon-t vegyem meg először?

Figyelt kérdés
Ezekhez a champekhez kérnék szempontokat,illetve ajánlásokat

2015. aug. 19. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Jayce nem jó midre, inkább topra, ha érdekel részletesen leírom miért.Elég sok tapaszttlat/ügyesség kell hozzá.


Diana egy egyszerű champ lvl6 után, alacsony divízióban megállja a helyét miden.


Kassadin: Ő az én mainem több mint 160 rankedem van vele. Alacsony divízióban nem tudnak vele játszani, early gameben a 15-25 perc előtt(div függő-(farm)-) elég gyenge a sebzése. Ha képes vagy vele kikerülne az ellenfeled skillejit ami elég könnyű ha sokat játszottál, főleg kassával, akkor könnyedén nyerhetsz.

Ha támadsz várd meg még elhasználja a képességét és a töltési idő alatt támadd.

2015. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alacsony div-es vagyok,és érdekelne a jayce-s téma,köszönöm a válaszod :D
2015. aug. 19. 15:09
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szeretem az olyan champeket amelyekbe időt kell beleölnöd és gyakorolnod kell vele,meg az ilyen mobilisakat.
2015. aug. 19. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Jayce-hez kell egy kis skill. Vagyis nem skill, hanem inkább játéktudás. Nem az ügyességed a mérvadó, hanem az időzítésed. Gyakran követik el az a hibát hogy lőnek, ütnek, miközben a minionok támadják és veszteségesen jön ki egy nyert csatából
2015. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 savanyújóska ***** válasza:

Bár nem vagyok Kassa main, de elég sokat mentem vele, és amit előttem írnak nem marhaság. Jayceben nagyon nagy a potenciál, indokolatlan sokat sebez, viszont ha nem vagy vele kreatív, kiszámítható, 3-4 kombó az egész. (Ha van egy kis kreativitásod, akkor viszont, nagyon hasznos dolgokat lehet vele csinálni, feltéve, ha van aki tankol, amíg kiszeded a carryt.) Mid jayce-el sok tapasztalatom nem volt, tudni kell, mikor mész be vele, nem rossz, viszont kell hozzá még AP a csapatba, az E-d egyedül nem tesz csodát.


Diana, mint az összes többi versenyző, low elo-n büntet, és szerintem a fő oka annak, hogy egy bizonyos szint felett kata nem must pick/ban, nagyon durva counter. Q trükkös, egy darabig eltart, amíg mindenhoogy megszokod merre kanyarodik, illetve messzebbre megy, mint gondolnád, utána viszont remek playeket lehet vele csinálni. Viszont mivel melee, és legalább 3 aa kell a teljes bursthoz, én inkább kassára voksolnék. De mindenképp tanuld ki valamennyire, ha kell katára ingyencounter.


Kassa: A rework előtt is szerettem, de most egy igazi late game assassin. A Q miatt ő is veri katát, de kicsit nehezebb vele betalálni, mint Dianával, viszont a burstje is nagyobb. Most 5.16-al még jobb lett, viszont arra tényleg figyelni kell vele, hogy az elején passzívan kell játszani (jó ellenfél ellen mindenképp, ha megijed tőled, és nem mer tradelni, akkor Q-val ki lehet büntetni a világból), és lvl11 után kezdesz eldurvulni. Illetve figyelni kell vele a farmolásra, mert bár az E-vel viszonylag gyorsan le tudsz vinni egy wave-et, ahhoz képest nagyon drága, és egyébként is jobb, ha megtanulsz rendesen farmolni. AD midlane ellen inkább arról szól a dolog, hogy élj túl, és roamolj, ami a gyenge farm miatt nehezebb, de nem kivitelezhetetlen.


Talon: Na róla kb. semmi érdemlegeset nem tudok mondani, egyszerűen nem játszottam vele eleget.

2015. aug. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kielégítő válaszokat,kassá-t már megvettem,tanulom,és nekem tetszik :D
2015. aug. 20. 11:41
 7/7 Loonatic válasza:
Talont nem ajánlom, még pedig azért nem, mert AD. A mostani metában inkább Diana, meg Kassadin a jobb. Dianát azért is érdemes megvenni, mert flex pick, mehetsz erdőbe is, ha úgy adódik. Diana azért is jobb, mert counterel sok midest (pl. Kata, Ahri, LB)
2015. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!