Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a LoL-om?

Miért csinálja ezt a LoL-om?

Figyelt kérdés

Belépésnél beírom a felhasználónevem és a jelszavam, a bejelentkezés állapotánál azt írja, hogy "Bejelentkezés..." és utána nem csinál semmit. Körülbelül 5 perc múlva hibaüzenetet ad ki, hogy nem lehetettt csatlakozni a szerverhez. Újraindítom a klienst, de úgy sem működik. Már a gépet is újraindítottam.

Hogyan csináljam meg? Mit kell tennem?

Köszi.



2015. aug. 19. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mielőtt rányomsz a launchra, beállításoknál indítsál egy javítást. Esetleg váltsál át másik szerverre, majd úgy próbálj meg belépni, utána vissza.
2015. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Működik a szerver? nincs letiltva a tűzfalon a feltöltés port? próbáltad újra telepíteni?
2015. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tegnap még normálisan működött este 9 óráig, onnantól csinálja ezt. Ma meg szintén nem enged be.

Átmentem EU West-re, aztán vissza EUNE-re és most eezdett frissíteni.

2015. aug. 19. 12:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Végzett a frissítéssel és most sem működik. Nem tudom mit tegyek... Telepítsem újra a LoL-t?
2015. aug. 19. 13:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!