Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék a Mass Effect-hez...

Szeretnék a Mass Effect-hez hasonló játékokat?

Figyelt kérdés
Nos, a Dragon Age-t próbáltam, de nagyon nem tetszik.. És hasonlónak mondják a Dead Spacet.. Na de az "szörnyes". Én ilyen földönkívülisre gondoltam, vagy nem tudom, de ne legyen horror. Star Wars játékok kizárva. Hasonló legyen a grafika, mint a Mass. Ne legyen ősrégi a játék. Nagyon sok az elvárásom az a baj. A lényeg, hogy kiköpött Mass legyen, mert nagyon imádom. :D TPS nézet természetesen.

2015. aug. 19. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
TPS földönkívülis, hasonló grafikájú, kiköpött Mass Effect játék ami nem a Mass Effect? Lol. Szerinted miért volt akkora nagy sikere a ME-nek? Mert egyedi.
2015. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nincs ilyen játék? Jó, akkor elég, ha csak a grafika ugyanolyan szép és TPS.
2015. aug. 20. 18:34
 3/4 Unari ***** válasza:

Irányítását tekintve a Gears of War talán hasonló, de sajnos csak az első rész játszható PC-n amúgy (Xbox).


Deus Ex: human revolution. Talán ez hasonít hozzá a legjobban. Épp most lett kész a fordítása. jó kis game. Te határozod meg milyen stílusban tolod végig. Van benne fejlődés, pontok szétosztása stb. (remélem jól emlékszem hogy TPS nézetű)


Nem tps, de hasonló élményt nyújt a: Dishonored (ez is játszható magyarul)


Ghost Recon: future soldier (akció, TPS nézetben) Kissé egyhangú de a grafikára nem lehet panasz. (van magyarítás) Állat benne hogy a fegyvereket te rakhatod össze.


A mass effect utánozhatatlan. Még soha egy játék sem szippantott be ennyire. Alig vártam hogy vége legyen, és szomorú voltam mikor vége lett.

2015. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Saints Row 4:TPS, Ufók, fejlődés,
2016. febr. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!