Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim: Milyen előnyei vannak...

Skyrim: Milyen előnyei vannak egy-egy karakternek? Milyet érdemes csinálni? Adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van Varázsló, de lehetek Harcos és Tolvaj is. Ezeknek külön-külön milyen előnyeik vannak? Egy jó mágus is lehet olyan hatékony mint egy harcos nagy páncélba? Még nagyon az elején vagyok, szerintem még bármi lehetek, bár most egy egykezes fegyverrel és valami elektromos-villámos varázslattal operálok. Tudnátok adni egy-két tippet ami hasznos lehet? Előre is nagyon köszönöm! :]

2015. aug. 20. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Skyrimben ezt így ennyire nem kell eldönteni. Igazán azt csinálsz amit akarsz. De azért leírom a leggyakoribbakat:

Mage: kétféle lehetsz, vagy robeos, vagy lehetsz battle mage is, nagy páncéllal. Igazán szerintem mage ként jobban megéri az első, mert azokon vannak neked kellő enchantmentek és az elején még nem tudsz olyan jókat rakni páncálra. És igen, lehet ugyanolyan hatékony, erős varázslatok, staffok vannak, meg meg lehet idézni különböző dolgokat, feléleszteni a halottakat, hogy a te oldaladon harcoljanak stb.

Warrior: Lehetsz tank két kezes karddal, bárddal, de az nem a legjobb választás, mert ugyan sokat sebez de nagyon lassú és csata közben varázslattal nem tudsz még healelni se. Lehetsz íjász, azt elég sokan választják, szerintem élvezetes és nem rossz. Lehetsz két kardos dual wield harcos. Az se rossz, nagyon epic tud lenni, de ahhoz inkább sneaky karakter jobb, szóval lehet inkább a tolvajba kéne sorolni. A legklasszikusabb a kard+pajzs vagy a kard+varázslat. Szerintem a kard+varázslat a legjobb kombináció.

Thief: A dual wield akkor inkább ide, de ide tartozik talán az íjászok egyik fajtája is (azok akik kihasználják a csapda lehetőségeket és folyton sneakelnek) Lehetsz tőrös assasin is, de karddal is megoldható ugyanez (odasettenkedsz az ellenfél háta mögé és leszúrod stb) az ilyen jellegű karakterrel a háttérben kell maradni és lassabb is a játék kicsit a sok bújkálás miatt, de a végén kifizetődik.

Összességeében a játék közben is válthatsz, vag egyszerre ráfekhetsz több dologra is, pl én sneak íjászkodással kezdek, aztán ha észrevettek akkor jön a kard+varázslat.

2015. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen mindegy, azt faragsz a karakteredből, amit akarsz. Ha a lopakodós stílus nem jön be, átváltasz a nehézpáncélos terminátorra.
2015. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbálom ezt az íjjas sneakelős dolgot aztán ha észrevesznek akkor kard+varázslat. Köszi az infót. :)
2015. aug. 20. 14:40
 4/4 Csori96 ***** válasza:

Ahogy az első válaszoló is írta, a Skyrim esetében ezt nem kell ennyire eldönteni. Én varázslóként kezdtem, majd váltottam kard + pajzsra, aztán 2 kardra (és a lopakodós képességeimet fejlesztettem), majd kétkezes kardot használtam, végül pedig elkezdtem íjászkodni.


Az alapjátékot 2 napja fejeztem be, 218 órába tellett végigjátszanom.

2015. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!