Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a kedvenc játékaitok?...

Melyek a kedvenc játékaitok? Mivel játszotok mostanában?

Figyelt kérdés

Én a Far Cry 3-al, L.A. Noire-el, Mafia II-vel, Sleepings Dogs-al, Dead Islandel. Van még pár, de mostanában ezekkel. Még amivel szeretnék az a Skyrim.

Kedvencem nincs, sokat szeretek.



2015. aug. 21. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A Bound By Flame-t vittem végig legutóbb, és jelenleg a H.A.W.X-ot játszom.
2015. aug. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kanaszta
2015. aug. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedvencet nem igazán tudok kiemelni, de legyen mondjuk a GTA SA/IV. Most pedig a GTA V van terítéken megjelenés óta, de a kedvenc indie címeim még előkerűlnek mellette (The Binding of Isaac, Cities:Skylines...).
2015. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óriási kedvencem a skyrim és a life is strange jelenleg, de nem hagyhatom ki a starcraftot se azt is nagyon szerettem. Mostanság dragon age origins és dragon's prophet megy, meg ha kijön a lis 5.epizód akkor természetesen az elsőbbséget élvez majd.
2015. aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hozzám most jutott el a Minecraft, úgyhogy az esős napokon bányászok :D
2015. aug. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs kedvencem,mostanában World of Tanks, Euro Truck Simulator 2,Multi Theft Auto-SeeMTA
2015. aug. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!