Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3; Az ufók vagy bug?

Sims 3; Az ufók vagy bug?

Figyelt kérdés
Van egy sim párom és a csajt kétszer is elrabolták az ufók,azóta csak EGY gyereket szül - pedig a termékenységi áldást is megkapta,ahol elsőre nekem mindig ikrek szoktak születni - és csak FIÚt. :'D Már a hetedik fiúnál tart. Amúgy annyira nem zavar, csak kivácsi vagyok, hogy ilyet is tudnak az ufók vagy csak a Sims 3 lett kicsit bugos.

2015. aug. 21. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ufok nem igen okoznak ilyet :D

Nekem negyedszerre sikerült lány baba :D

Esetleg a titkos/tiltott (nem tudom pontosan melyik) kódot próbáld ki,azzal meg lehet változtatni a nemét,bár a csecsemőét még nem.

2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a kód max a sims2 ben volt tiltott még is használták :D de a 3-ban már le is van magyarosítva a *tiltott menü*
2015. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Sims 3-ban a gyümölcsevés a baba nemének megváltoztatója...


Almát, ha fiút akarsz, görögdinnyét, ha lányt.


Nem kell ehhez csaláskód.

2015. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam,megettem mindennap egy dinnyével, deakkor is fiú lett:D
2015. aug. 23. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ne csak 1-et napi 5-6 kell akkor tuti lesz tapasztalatból mondom 20/20 lány lett mikor napi5+ dinnyét evett.


esetleg ha házasok akkor a feleség kezdeményezze a dolgot mert tudtommal azzal is nő a lány esélye(értelemszerűen forditva is igaz ha fiút akarsz a férj kezdeményezze)

2015. aug. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!