Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New vegas Old world...

Fallout New vegas Old world blues DLC-jéből ki lehet valahogy menni?

Figyelt kérdés
csináltam már belőle pár küldetést, de meguntam, vissza hív a puszta, ki lehet belőle menni anélkül, hogy megcsináltam volna benne a főküldetéseket? Sajnos előtte mentésem nincs, úgyhogy ez nem jöhet szóba.

2015. aug. 21. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Fallout és Elder Scrolls játékokban MINDIG, állandóan és sűrűn ments, ne csak az automata és gyorsmentést használd, hanem minimum kilépéskor nyiss egy új mentés fájlt! Száz órányi játékod veszhet el enélkül.

Ha nincs a DLC előtti mentésed, akkor megszívtad, mert csak a végigjátszása után kapsz egy tárgyat, amivel visszateleportálhatsz.

Megpróbálhatod az alábbi konzolparancsot is, bár nem tudom, nem rontja-e el a történetet:

coc FreesideAtomicWrangler

2015. aug. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, közben sikerült kivinni :)
2015. aug. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!