Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Drakensang. Hol találom azt...

Drakensang. Hol találom azt az apát (Georgie-t), akinek vissza kell vinnem a fiát, Gus-t?

Figyelt kérdés

Már körbejártam az egész falut, de sehol sem találom. Nem rég kezdtem a játékot, és arra is rájöttem, hogy ennyi feladatot nem lenne szabad félbehagynom, de utólag már mindenki okos.

A lényeg az, hogy nem találom Georgit. Merre felé keressem? Melyik épületnél? Térképen merre?


Ja, és ha esetleg valaki ebben is tudna segíteni: Rosalind kisasszony gyanakszik.. hogy nezzek bele a kútba? Minek a segítségével?



2015. aug. 22. 16:00
 1/1 anonim válasza:

Szia! Ha visszamész Grimfordba, akkor ott lesz a kérdőjel a térképen, ha teljesítetted az egyik küldit. Szóval csak keresd a kérdőjelet a térképen. Az elején nagyon zavaros az egész játék, tapasztalatból tudom:D

A kútba pedig úgy tudsz belenézni, hogy egyszerűen rákattintasz. De az már a Hagastove barlangban lesz, és a kút is jelezve lesz a térképen.

2016. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!