Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FFXIV Heavensward-hoz valaki...

Dr.LaDePanda kérdése:

FFXIV Heavensward-hoz valaki tud segiteni hogyan regisztraljak?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy kell regisztralni a jatekhoz... most lehet sik hulyenek hivni meg minden fene. lenyeg az hogy kelett regisztralnom egy Square Enix accountot az meg van. be teszem a CD/t a PS4 be es utanna a login in nel be ad egy olyat hogy adjak meg 1 one-time passwordot is. de en olyat nem kaptam es fogalmam sincs hogy tudnam azt megkapni es hiaba hagyom ki azt a reszt v irok be sajat magamnak egyet nem enged tovabb mert olyan kell ami tenyleg valos (azt hittem ott kell megadni a security passwordot)


valaki nem tudna segiteni hogy hogyan regisztraljak accountot? vagy el is fogadnek ajandekba egyet aki mar nem jatszik a jatekkal de Email es PW cseret kernek melle.


mert nekem ez a one-time password nem fekszik, fogalmam sincs hogy tudnek olyat magamnak csinalni az accounthoz...


2015. aug. 23. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
jahh igen es PS4 hez kellene az account regisztralas nem PC v az ajandekozas :D
2015. aug. 23. 10:57
 2/3 anonim ***** válasza:

A one-time password egy opcionális védelmi szolgáltatás, küldenek egy kódot az okostelefonodra, és csak azzal tudsz belépni az accountodba:

[link]

Alul a "Begin the Software Token..." tudsz regisztrálni rá.

Egyébként furcsa, mert PC-n ez alapállapotban ki van kapcsolva, PS4-en nincsen?

2015. aug. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok sikert a laggoláshoz, elvileg még az EU-s szervergépek is Kanadában vannak. :D
2015. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!