Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Haldoklik a lego?

Haldoklik a lego?

Figyelt kérdés
Megnéztem egy játékbolt weboldalát, és csak 196 féle lego volt, ami viszonylag kevés, ha azt nézzük néhány éve még milyen népszerű volt és mennyi féle volt belőle, de ma már jóval kevesebb féle van. Más játékboltok weboldalán is körülbelül ennyi vagy kevesebb féle van.

2015. aug. 23. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annak hogy haldoklik-e a lego mi köze van ahhoz, hogy bizonyos boltoknak mekkora a kínálata belőle...
2015. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A magyar boltokban nem lehet Nutellát kapni. Következtetés: A Ferrero tönkrement.
2015. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A LEGO cég stabilabb és erősebb, mint valaha, tavaly pl. a megnövekedett bevételek miatt a világ legnagyobb játékkészítőjének kiáltották ki. Az egy dolog, hogy pár webboltban csak ennyi vagy annyi termék kapható, igazából annál sokkal több van forgalomban (az ez évi készletek száma meghaladja a 600-at).


15 évvel ezelőtt, na akkor haldoklott. De azóta rendbe jött a cég.

2015. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Saavedro ***** válasza:

A legsikeresebb játék. Én most kezdtem bele a LEGO Technicbe (20/F) és hihetetlenül nagy biznisz van benne. Még akkor is nagyon megéri befektetni, ha később el akarod adni. Szerintem ezek a legjobb szériák:


LEGO Technic

LEGO City

LEGO Advanced Models

LEGO Creator


Ezeken kívül persze még van rengeteg (LEGO Minecraft, LEGO Movie, LEGO Bionicle, LEGO Chima, LEGO Exo-Force, stb. stb.) ez csak a töredéke.


A brickset.com-ra nézz fel, illetve ajánlom a Leg-Technic.hu-t.

2015. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=a0VGJYAMMGg

<3 a legó örök és halhatatlan!!!!! :@

2015. aug. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!