Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farcry 3-hoz hasonló, openworl...

Farcry 3-hoz hasonló, openworld, szép grafikájú játékokat tudtok?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy nyitott világú, szép grafikával és jó történettel rendelkező játék legyen. :)

2015. aug. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát úgy hasonló, hogy dzsungelben játszódik szerintem nincs, legalább is nem ismerek ilyet a Far Cry-okon kívül.


Viszont más jó open world játékot tudok mondani.


Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood, Assassin's Creed Revelations: 1500 körül játszódik, szép grafika, jó sztori, sok mellékküldetés, ugrálhatsz a házakon, nagyon jó!


State of Decay: zombis-túlélő játék, Cryengine 3 motor hajtja, tehát a grafika elég szép, főleg magasabb beállításokkal. Én közepesen játszok vele laptopon, de így is tetszik. Nagy térkép, a Breakdown DLC-vel bárhova mehetsz, teljese szabad játékteret nyújt ez a DLC.


Dead Island: zombi írtás, túlélés, gyönyörű üdülő paradicsom környezet, szép játék.


Dying Light: Hasonló a Dead Islandhez, nagyobb gépigénnyel. Ugyan az a cég fejlesztette a 2 játékot, elég jó ez is. Itt lehet háztetőkön ugrálni, ez nem szigeten játszódik, hanem egy városban.


Sleeping Dogs: Kínában játszódik, sok verekedés, néha lövöldözések. A sztori nem egy istencsászár, de nem rossz. Az tetszik nagyon benne, ahogy meg vannak oldva a harcművészeti mozdulatok, és ahogy el tudunk bánni egyszerre 10-20 emberrel is. Autókat, és ruhákat vásárolhatsz, nagyon jó kis játék ez is.


Mafia II: Jó játékélmény, 1940-50-es évek, korhű hangulat. Nagyon jó sztori, és eszméletlen küldetések.


Skyrim: Open world szerepjáték.


Fallout 3: Open world szerepjáték, akárcsak a Skyrim. Ez 2008-as játék így nem olyan gyönyörű, de élvezhető, és nagy játéktér, bárhova mehetsz. Sokféle ellenfél, izgalmas helyszínek, néhol kicsit ijesztő is. Nekem bejön!

2015. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gta...
2015. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Just Cause 2 nem a történetéről híres, de annyi azért van neki, mint a Far Cry 3-nak.
2015. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nem akarok senkit sem lebeszélni a just cause-ról de én megvettem a kettőt és meg is bántam... a farcry 3 (illetve a farcry 4 is) megvan és szerintem nem lehet egymáshoz hasonlítani a két játékot. Pl.: a farcry-ban foglalhatsz outpostokat, vadászhatsz, foglalkozhatsz a skill rendszerrel stb. A just cause-t meg akárhányszor beindítottam az lett a vége hogy üldöztek a katonák (a küldetésekről inkább nem beszélek arról mindenki maga döntsön (bár nálam azt is a farcry nyerte) ). Na de így utólag mégegyszer elmondom hogy ez csak az én véleményem,tehát ha neked tetszik a JC. akkor jó szórakozást hozzá
2020. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!