Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hungry shark evolution el...

Hungry shark evolution el lehet menteni az állásomat?

Figyelt kérdés
3hónap játékba tellet persze kb 3hét a játékidő de lényegtelen.A lényeg az hogy sokat dolgoztam vele hogy megalodon tól minden cápa fullos legyen és ha letörölném az apk ot akkor vissza tudnám hozni ezt az állásomat ugyan azon a telón.ha igen akkor akkor is visszatudom hozni ha más telóm van mert 2hét múlva vennék egy 100ezer forintos telót (android)és azon is szeretném folytatni.

2015. aug. 23. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem kiírja mindig h elakarja menteni de amikor rámegyek azt írja ki hogy a mittudoménmi (talán a play áruház) régebbi verziója szükségeltetik hozzá és h töltsem le.

mivel új a telóm, nem érzem úgy h meg kéne ezt tennem szóval nem töltöttem le semmit de te megpróbálhatod. am most kezdtem el vele játszani kb 2 napja, még csak pörölyfejű cápám van de nagyon jó játék :D a fehércápán "lovagoló" csávót nemtod h kell megölni??

2015. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tudom én úgy szoktam hogy jön feléd hagyod hogy eléd Jöjjön és amikor mögötte vagy akkor nyomsz "turbót"és hátulról megeszed,persze ha már megvan neked a megaloxon akkor olyan nagy vagy hogy csak mész és bekapod.akkor ha jól értettem ha nekem nem irja ki hogy mentsem el akkor nem lehet. Kár
2015. aug. 23. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
na elindítottam a játékot, kiírja a játék címét, alatta ott a cápám, alatta play, bal alsó sarokban a fogaskerék, bal fent facebook login, jobb felsőben pedig az a save cucc. ha rámegyek akk most azt írja ki h nincs net xD de ott kell :) lehet már megcsináltad, nem?!
2015. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja és a cápa felett ott egy kis gomb h evolve
2015. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezekszerint vagy a szar wp miatt bugos vagy telóm miatt.mert nekem bal alsóban ott a fogaskerék bal fent semmi jobb fent vmi xbox login.Azért Köszi.Mostmár biztos hogy androidot fogok venni mert ez a wp egy kalap szar sajnos:'(
2015. aug. 24. 10:34
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, a telómon android van akk lehet amiatt másabb mint a tied :/
2015. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!