Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Anno miért volt olyan jó a...

Anno miért volt olyan jó a Duke Nukem?

Figyelt kérdés

Én a Duke Nukem Forever-rel játszottam csak, tetszett de nekem csak 1x volt élvezetes végigjátszanom és igazából csak a zene miatt ragadt meg bennem a játék!

https://www.youtube.com/watch?v=enWTAEAw7DU


A régi Duke Nukem miben volt másabb mint pl a DOOM?

Ahogy elnézem kb ugyan az a grafika, talán még a játékmenet is, csak a pályák meg a sztori más..



2015. aug. 23. 22:51
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Azért abban az időben a Duke Nukemnek kategóriákkla jobb grafikája volt mint a doomnak, teljesen más kicsit poénos story és teljesen más hangulat.
2015. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a régi játékok (Doom, Quake, Wolfenstein, Duke Nukem 3D) korszakalkotóak voltak. Szóval előttük nem volt hozzájuk hasonló.

Én nagyon szeretem ezeket a játékokat, de elismerem (sokan egyszerűen képtelenek rá) hogy ezek a játékok nagyon nem tökéletesek, egyáltalán nem hibátlanok. Ha most jelenne meg valami olyan tartalommal mint pl. a Doom, úgy le lenne húzva mint a szemét. Ettől függetlenül nagyon jó játékok, és a nosztalgia szemével nézzük őket.


Szerintem a Forever semmivel nem volt rosszabb a 3D-nél, csak kinyírta a nosztalgia, a várakozás, és a lehetetlen elvárás.

2015. aug. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, ment a pacsi :)

én nem nézek rossz szemmel az ilyen játékokra, én régen pl nagyon szerettem a GTA első részét :) meg a quake 2-t, age of empires 2-t, operation flashpoint stb bár ezek már kicsit újabbak :) de pl ha megnézitek hova jutott a GTA (nem csak grafikában)... hát valami eszméletlen :D

2015. aug. 24. 02:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a pályatervezés és a játék dinamikája jött be nagyon a régi Duke-nál.
2015. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tom Benko ***** válasza:
Tele volt poénnal, élvezhető volt a játékmenet. Meg volt egy csomó egysorosa, pl.: [link]
2015. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a mai napig dúdolom olykor a duke nukem bevezető zenéjét.:-)
2017. okt. 19. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamint ha nem jelent volna meg a quake I és a DN3d akkor biztos nem játszanék semmi PC játékot a spectrumos és Commodore-s idők után.)
2017. nov. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!