Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasban megakadtam...

GTA San Andreasban megakadtam egy küldetésnél. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a küldetés neve, hogy Szabadesés. Már elég régóta játszok a játékkal de emiatt a küldetés miatt volt, hogy több hónapig nem is játszottam mert egyszerűen nem sikerült. Aztán még el is felejtettem repülőt vezetni de most már megint begyakoroltam :D tegnap is csomószor próbálkoztam meg ma is de nem sikerül és csak felidegesít. Mit tegyek?

2015. aug. 24. 10:14
 1/6 nfsu2 válasza:
ha gyorsan ki akarod játszani a gta sat ird be gta sa 99% save game
2015. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Küldetés Freefall: https://www.youtube.com/watch?v=nKs2qa6mbSc

Törlöd a mentésed és beteszed a helyére ezt, a következő küldetéstől indul (High Noon)

Link: [link]

Mentés helye:

C:\Users\NAME\Documents\GTA San Andreas User Files\

2015. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam letölteni ilyen 100%-os mentést de nekem alapból nincs ilyen user files mappám, csak ha letöltöm a 100 mentést és kicsomagolom, viszont nem is történik semmi a játékban. Lehet, hogy rosszul csinálok valamit de normális leírást sehol sem találtam róla.


#2 A letöltős linkre azt írj a gép, hogy a Chrome letiltotta mert rosszindulatú.

2015. aug. 24. 10:50
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ő csak egy küldetést akar átugrani, nem az összeset. Youtubeon keress rá, van egy rakás végigjátszás.
2015. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már mindegy... :D

Nagynehezen letöltöttem egy ilyen mentést, meg is van a játékban viszont ami miatt feltettem a kérdést és már hónapok óta szenvedtem vele elveszett. Pedig direkt nem annak a helyére mentettem amit letöltöttem.

2015. aug. 24. 13:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ó basszus, pedig nekem az a küldi harmadjára sikerült. xD
2015. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!