Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani csábításból...

Tudnátok mondani csábításból jeleshez, vagy life is strangehez hasonló játékot?

Figyelt kérdés
Nem a csábítás érdekelne, csak tetszik ez a játékműfaj, amikor a választásaid befolyásolják a játék végét. A Life is strange is eléggé tetszett, valami hasonlót keresnék, bármiről szólhat. :)

2015. aug. 24. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a steam által hasonlónak tartott játékok vannak felsorolva. Egy része biztos nem olyan amilyenre vágysz, de elég sok van hogy találni fogsz neked tetszőt, főleg hogy valamelyikre rákattintva továbbiakat is ajánl.


Kattogtam egy keveset közöttük és ránézésre a Dreamfall Chapters, a Tales from the Borderlands a The Walking Dead és a The Longest Journey nem lehet rossz. Ez utóbbi kettő nagyon népszerű az értékelésük alapján.

2015. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Wolf among us, beyond two souls meg amiket az előző írt. Amúgy ilyen játékból még nagyon kevés van, de amik nem iylen film szerűek és mást is kell csinálni viszint a döntéseid némileg befolyásolják a történetet az rpg-k: pl mass effect, dragon age, witcher.
2015. aug. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ázsiában már régebben is elég sok hasonló játék volt, úgy vettem észre itt nyugatabbra mostanában kezdenek csak egy pici erőt kapni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. aug. 28. 02:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Until Down szerintem még nagyon jó ebből a döntés szempontjából. Horror játék eszméletlen grafikával, de PC-re sajnos nem jelent meg.
2015. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!