Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik jól karbantartott...

Létezik jól karbantartott Wrath of the lich kinges szerver?

Figyelt kérdés
a lényeg az hogy Minimum Valoros content legyen bent. azaz naxx utáni content , a gyors progress nemlényeges csak alapos jól karbantartott szerver legyen mint anno viszonylag a tauri , szivesen végigmennék megint a wotlkos raideken dungeonokon questeken. mivel WODos épkézláb privát szerók nincsenek a cataclysm meg utolsó patching pocsék így wowozásként marad a wotlk. valaki tipp ?

2015. aug. 24. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Cata pont hogy az utolsó patchig jó :D Ám biztos van ^^ Keress rá google-n
2015. aug. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz mert google majd kidob találatot ha beirom hogy jól karbantartott wotlkos szeró ugye? van legalább egy tucat ha nem kettő wotlkos szeró, többek közt olyan is mint a ex molten Warmane több ezer populációs pay to play semmi szerók .. továbbá Catán BOT TOT BWD Fireland undoritó visszataszitó raidek kellemetlen scriptekkel, a klasszikus warcraftol teljesen elidegenedett. ahol visszatérünk egy picit is a warcrafthoz és a megszokott karakterekhez az a End time . Well of eternity és végül a dragon soul .
2015. aug. 25. 12:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Micsoda? Csak ott van normális Warcraft elem? :D Gondolom a Warcraft 3-nál nem jutottál tovább :D Ajánlom olvass el pár könyvet és máris van értelme pár dolognak :D Konkrétan EGY ALAP gonosz karaktert ott zárnak le az általad említett instában :D De az nem warcraft feeling :D Csak 50% felelős stormwind bukásáért :D Ragnaros nem warcraft feeling?:D Légyszi, butaságokat ne beszélj :D
2015. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha ennyire hülye vagy, hogy még keresni sem tudsz www.dalaran-wow.com . Egyik legjobb szerver perpill. Remélem innen már nem kell fogni a kis kezecskédet.
2015. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én ajánlom a taurit.Az én kedvencemet :D
2015. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Throne of the four wind pl egy kisiklott semmi insta(nembeszélve az idegtépő szerencsétől függő HC scriptekröl). a kataklizma általt generált esemény hogy Skywall lejebb csúszott így a playerek eltudták érni és pont . Egy addig elméletben létező elemet valósitottak meg. Ami nagyon távol áll attol amit a warcraftban szeretni lehetett. Arthas árulása a holtak inváziói, illidan kiszabaditása a légió . battle for mounth hyjal stb. az ilyesmik mit az elementál Platók feltörése nagyon távol áll attól amit a warcraftban megszerettem w3 TBC és WOTLK alatt.Catán igazán csak vashjir és uldum küldik tetszettek meg a dpselés . heal frusztráló tankolás eseménytelen ,
2015. aug. 26. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval neked csak az a klasszikus elem ami a Warcraft 3-ban volt :D Rendben, de akkor az ilyen "Catán BOT TOT BWD Fireland undoritó visszataszitó raidek kellemetlen scriptekkel, a klasszikus warcraftol teljesen elidegenedett" megszólalásokat legalább került, mert ami a warcraft 3-ban volt csak egy kis eleme az egésznek :D Nem a 3. részben jött a horda... nem ott szakadt szét a kontinens , nem ott próbált meg Sargeras átjönni Azerothra stb stb. :)
2015. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lényeges és valamit érő sztori bekerült a játékba/okba a többi csak köret
2015. aug. 27. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg nagyon buta vagy ^-^ Amit mondtam azok pont benne vannak , és te magad is mondtad hogy " annak van értelme " :D Te tényleg buta vagy :'D
2015. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én tényleg buta vagyok mert más véleménnyel vagyok a játék tartalmi értékéröl, Minek jöttél egyátalán ide még semmi hasznosat se értelmeset nempréseltél ki magadbol.
2015. aug. 27. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!