Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (SPOILER!?! ) Mass Effect...

(SPOILER!?! ) Mass Effect 3-ban hogy kell ezt csinálni (bővebben lenn. )

Figyelt kérdés
Hogy lehet elérni, hogy Miranda ne haljon meg a Horizonton?(Próbáltam utánanézni, de elég homályos, amit találtam, főleg, hogy legutóbb meghalt, pedig elvileg mindent megcsináltam amit kellett(segítetettem,óvatosságra intettem stb)

2015. aug. 25. 18:52
 1/6 Redzone válasza:
100%

Üdv!

Valószínűleg nem volt hozzád lojális a mass effect 2-ben ezért halhatott meg.

2015. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de lojális volt,ezért valószínűleg a 3-ban hagytam ki valamit(de fogalmam sincs hogy mit, és nem találtam normál leírást arról, hogy mi kell a túléléséhez)
2015. aug. 26. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
De le is feküdtél vele? mert akkor lesz 100% loyais.
2015. okt. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem túlélte (nem tudom hogyan) és nem ő volt a romancom a 2-ben szal valami más a baj.
2016. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Black Star 0023 válasza:
100%
Nagyon egyszeru,nem kell vele loyálisnak lenned az M2-ben sem lefekudni vele,amikor M3-ban e-mailt kuld neked a Normandyra hogy találkozzatok a Citadellán azonnal menny hozzá ez 2x fog megtorténni.Jó tanács mindig chekkold az e-mailjeidet:)
2016. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon késő, de:

Miranda három találkozót kér a harmadik részben, mindháromra azonnal el kell menni, és beszélni vele. Emaileket kapsz, amikben jelzi, hol találod meg épp a Citadellán. A második találkozás előtt, a Cerberus puccs után Andersonnal beszélgettek kicsit Kai Lengről, ezután átküld egy dossziét róla, ezt mindenképp el kell olvasni, így Shepard automatikusan figyelmezteti Mirandát a veszélyre a második beszélgetés során. Végül pedig legyen magas a paragon/renegát pontod, mert akkor tudod meggyőzni az apját, hogy engedje el Orianát. Ha hűséges is, és nem volt vele szerelmi szálad, akkor ennyitől elvileg rendben lesz. (Szerelmi szál esetén, ha szakítasz vele, mindenképp meghal.)

2018. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!