Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A jelenlegi TF2-es itemeimet...

A jelenlegi TF2-es itemeimet mire cserélhetném el?

Figyelt kérdés
Steam profil link: [link]

2015. aug. 25. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmire :( ezek közül egyik sem cserélhető le van írva a fegyver leírásában
2015. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha csinálok belőlle hulladékfémet azt el tudom cserélni?
2015. aug. 26. 09:34
 3/7 A kérdező kommentje:
megnéztem, egyik itemem sem cserélhető. Ha vennék valamit a Man.co-ban és prémiumos lennék akkor el tudnám cserélni legalább a fémeket amit csinálok belőlük? (és egy kis off: meddig lennék prémium ha vennék valamit?)
2015. aug. 26. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én a prémiumról nem tudok semmit, én teljesen ingyen játszom. Tán ha veszel valamit az áruházból az cserélhető lesz mert nem találtad éd nem teljesítményért kaptad, de nem tudom kell-e hozzá prémium
2015. aug. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*talán *és
2015. aug. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

KB. 150 forintot ér. Majdnem a felét a maci teszi ki.


Így jött ki: Egy kulcs ára most 2,13 euró. 16 finomított fémért tudsz szerezni egy kulcsot. Egy finomított fém 3 kinyert fémet, 9 hulladék fémet, vagy 18 fegyvert ér. A maci (sapkának számít) egy finomított és egy kinyer fémet ér. Fontos, hogy csak azok érnek bármit is, amiket tudsz cserélni. Összesen 21 fegyvered (1,66 finomított fém) 2 kinyert fémed (0,66 finomított fém) és egy sapkád (1,33 finomított fém) van. Ez összesen 3,66 finomított fém. Ez egy kulcs árának kicsit kevesebb mint negyede. Egy kulcs pedig most 2,13 euró. Tehát az összesen majdnem fél euró. A mostani árfolyamon kb 310 forint egy euró. Ezzel váltva a fél eurót 155 forintot kapnál.

2015. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
* de amíg nem vagy prémiumos, ezeket nem tudod elcserélni, tehát ennyit sem kapnál.
2015. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!