Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan fps játékot...

Tudnátok olyan fps játékot mondani ami ilyen háborús? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát a terroristák ellen akarok játszani. Lehetőleg jó grafikája legyen tehát kicsit modernebb játék:) Köszi

2015. aug. 27. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyszemélyes játék kell, akkor érdemes lehet megnézned az America's 10 Most Wanted-et. FreddyD a Rossz PC Játékok sorozatban csinált róla videót, de ennek ellenére nem tűnik annyira rossznak, egy próbát talán megér. Ha többjátékos kell, akkor pedig a Counter Strike sorozatot, abból is leginkább a Global Offensive-t tudom ajánlani.
2015. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlom neked a Medal of Honor 2010-et.

Nagyon lehúzták, nagyon rossz a közvélemény róla, de mint értelmes emberek nem vagyunk birkák, önálló véleményünk van, és kipróbálás előtt nem szidunk semmit.

Nekem tetszett, bár csak nehéz fokozaton van értelme elkezdeni. Ne félj, úgy sem lesz nehéz, csak izgalmas.

2015. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Call of Duty 4:Modern Warfare

Call of Duty 4:Advanced Warfare

Mind2 nagyon jó.

2016. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!