Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Darkorbitba melyik drónformáci...

Darkorbitba melyik drónformáció éri meg legjobban kezdésnek?

Figyelt kérdés
Már elég jol haladok Petem is meg 2 lf4 full 30+ lf3 full bo 2 8 iris 1 havoc. és arra a pontra jutottam kéne már venni valami drónformációt de azon töprengek meiket melyik éri meg így kezdésnek?

2015. aug. 27. 18:41
 1/2 Speder86 válasza:
Nos attól függ hogy mit szoktál leginkább csinálni. Ha javarészt npc-t lőssz, akkor az X-et vagy a Barikádot tudom javasolni, az X azért érné meg inkább mert kredites, de viszont ne azzal lődd le teljesen az npc-t, mert nem kapsz becspontot, barikáddal ezzel nincs gond. Ha vadászni is gyakran jársz, a Molyt vagy a Fúrót tudom ajánlani, a Fúró igaz 150.000 uri, de npc ellen is kiváló. Nekem az első uris drónformám a szív volt, igaz hogy -5% sebzés, de megdobja a hajó kitartását szépen. Remélem tudtam segíteni, további jó játékot.
2015. aug. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia en mikor elkezdtem a dron formikat venni 2 honapja akkor voltam lvl 18 full iris 19 lf4 azok lvl 16-on 34 kepi stb a lenyeg h kellettekar a formok. Mivel en nagyom sokat szoktam vadaszni az elso amit megvettem az a moly formacio volt. Nagyon sokszor megmentett es ha egy npc nek low hp ja volt akkor is igazan jol jott. Most 2 honap utan a dron formaciokkal igy allok (sorba irom le hogy vettemeg): moly,gyemant,sziv,furo,kerek,gyuru,fogo,es a kreditesekbol az osszes. na meg azota lvl 19 39 kepi pont 9 dron 4 havoc es 34 lf4 16-osra fullolva :D Ha azt kerdezned hogy honnan mibol stb mhh kor kb mindenheten rendeltem vagy 150k urit meg a napi cubizas egyedul vagy haverommal orakon keresztul hozta a a napi +60-120k urit termeszetesen az urit elporgettem kapuztam stb egy szoval fejlodtem :)
2015. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!