Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Europa Universalis IV Demóban...

Europa Universalis IV Demóban hogyan tudok játszani bármelyik országgal?

Figyelt kérdés

Helló. Nem olyan rég töltöttem le a Demót Steam-ről és hallottam olyat, hogy a játszható 4 országon kívül is lehet játszani bármelyik országgal (állítólat csak pár fájlt kell átírni de nem tudom melyikeket).

Mielőtt még jönnének az olyan válaszok, hogy "inkább vedd meg az eredetit" és társai, szeretném elmondani hogy tervben van, csak még próbálgatom a Demót.

Valaki tudna nekem segíteni?



2015. aug. 27. 22:48
 1/3 10inchhero ***** válasza:
sokkal egyszerűbb, ha próbaként letöltöd valahonnan (multi és ironman mode miatt úgyis meg kell venned :D). Viszont ha tényleg megveszed, akkor a full DLCs verziót ajánlom (110 Euro volt, mikor én néztem)
2015. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 10inchhero ***** válasza:

ja és a legjobb stratégia eddig! Csak az ára elég eltúlzott :(

Paradoxék most jelentettek be egy hasonló grand strategy-t sci-fi témával, az is ígéretes (Stellaris)

2015. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Húh na ezek gyors válaszok :D

#1 válaszoló

Letölteni nem szeretném, mivel szerintem az nem annyira biztos.

Full DLC-s csomag 110 €? Na az nem olcsó, annyira nem hogy nem is engedhetem meg magamnak. :P

Amúgy G2A.com-ról szeretném megvenni az alap játékot DLC nélkül (egyenlőre, de később lehet szánok rá egy keveset).

#2 válaszoló

Hallottam a Stellarisról, és tetszik. Tipikus Paradox stratégia játék, de legalább elszakadtak a történelemtől és bele mertek fogni valami olyanba amelybe eddig csak néhányan.

2015. aug. 27. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!