Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft Battlechest...

World of Warcraft Battlechest tartalma, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

[link]


CD-Galaxis hírdeti ezt a Battlechestet, kérdésem az lenne, hogy ha ezt megveszem, akkor tényleg megkapom az alap WoW mellé a BC-t, a WotLK-t, a Catát és a MoP-t is? Utána pedig már csak a WoD-t kéne már csak megvennem?

Elég nehezen hihető, hogy 4000 forintért az alapjáték mellé még kapok 4db kiegészítőt is...

Illetve nézegettem más oldalakon is ezt a Battlechestet, de ott a MoP-t bele se írták, sőt van ahol csak az van odaírva, hogy alapjáték + BC...

Most akkor hogy is van ez?

Előre is köszi a segítséget!



2015. aug. 28. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

"WoW Battlechest tartalma: alapjáték + Burning Crusade + Wrath of the Lich King + Cataclysm + Mists of Pandariát aktiváló KÖZÖS KÓD (az egyik DVD papírtokján)."


Úgy gondolod, hogy a CDgalaxis hazudik? Elég valószínűtlen. Egyébként régen, amikor még nem volt ennyi kieg., akkor is létezett Battlechest, ezért találhatsz kevesebb tartalmút.

2015. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A WoW hivatalos honlapján is 15 EUR a Batlechest. Végül is nem várhatják el a friss játékosoktól hogy egy vagyonért vegye meg az összes régi kieget. A WoD amúgy is 45EUR
2015. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiß ***** válasza:
Ez régóta így van és nem csak a cdgalaxis egy kimondottan megbízható eladó.Én az összes wow kieget náluk vettem meg (mikor még egymás után lehetett kapni) + arma3 stb,stb..náluk vásároltam és soha nem volt egy hangyányi probléma sem.Még a telefonos ügyfélszolgálat is kimondottan informatív volt..Hívd fel őket ha kérdésed van :)
2015. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csiß ***** válasza:

Na a fél mondat lemaradt bocsi.."Ez régóta így van és nem csak a cdgalaxis-nál..A cdgalaxis egy kimondottan..."


Így szerettem volna :P

2015. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress wow battlechest 5.0-át, az biztosan jó. De nekem pl régebbről megvolt a csak alap játék (rendes 5 cd-s kiszerelés) és annak a kódját aktiváltam, hozzám vágták az összes kieget a MoP-ig bezáróan.
2015. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!