Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség! A LoL-ba nem tudok...

Segítség! A LoL-ba nem tudok bejelentkezni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap este felraktam, nem ment mert mindig azt irta ki hogy a szerver nem válaszol kisérlet 1-2-3-4... ujraraktam a gépet(win7 32bit home premium)... működött.. most ismét játszani akartam vele és ugyan azt kiirta megint... Valami tipp???

2015. aug. 29. 11:52
 1/2 anonim válasza:
Hmmm... Ha jól emlékszem ugyanez volt velem. Nekem ez segített: frissítsd az internet explorert. A lol rengeteg infót merít az expoból. A régi verziókkal pedig már nem kompatibilis. Azt hiszem a 9-es a legjobb. De ha azzal sem megy az újjab verzió lesz az. Remélem menni fog...
2015. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ismét előfordult velem és emlékeztem hogy én ezt itt megkérdeztem... mostmár másodjára is köszönöm :)
2016. szept. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!