Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kevésbé ismert jó open world...

Kevésbé ismert jó open world játékot tudnátok ajánlani erre a laptopra?

Figyelt kérdés

Far Cry széria, Sleeping Dogs, GTA széria, Elder scroll széria, Fallout széria, Dead Island széria, Just Cause széria, Batman Arkham széria, Assassin's Creed széria, L.A Noire, Forest, State of Decay, Stranded Deep, Subnautica, Saints Row széria.


Ezeket a játékokat ne ajánljátok, a széria egyik részét sem. Valami mást tudtok, amit érdemes kipróbálni?

Keresek valami játszásra érdemes open world játékot, ami nincs agyonreklámozva, és nem ismerem. Nemrég találtam meg a State of Decay-t, ennek a példájára tettem fel a kérdést, hátha valaki tud még valami ilyesmit.


Erre a laptopra kellene (tehát a Dying Lightot, és a hasonló nagy gépigényű mai játékokat ne ajánljátok, ezeket direkt fel sem soroltam, hisz nem futna a laptopon):


Intel Core i3 1,80Ghz

4GB DDR3 RAM

GeForce GT 740M 2GB VRAM



2015. aug. 29. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Mafia kimaradt.
2015. aug. 29. 20:38
 2/4 A kérdező kommentje:
Far Cry 3 közepesen szépen fut a laptopon, tehát ehhez viszonyítva tudtok ajánlani. Gondoltam, ez egy kis segítség lehet az adatok mellett.
2015. aug. 29. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Scarface: The World is Yours

Godfather 2

Total Overdose

Driver: Parallel Lines

Mercenaries 2

Red Faction Guerilla

Brütal Legend

True Crime

2015. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Overlord1,2,Fellovship of evil, Watch Dogs, Need For Speed

Rivals,Prototype1,2, Lego Batman 2: DC Super Heroes,Crysis 3,

2015. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!