Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks accountom...

World of Tanks accountom mennyit érhet?

Figyelt kérdés

Nem eladni szeretném, mert sok erőt, energiát, nyugalmat és nem sok pénzt már beleöltem. Hanem csak kíváncsi vagyok arra, hogy mennyiért venné meg bárki is az acc-om.

Statisztikák: (nézd meg te magad)

[link]

[link]


Statisztika, jelvények, tankok a garázsban, fejlesztési ágak:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tényleg eladni szeretném, mert szeretem ezt az acc-ot. Csak árakat mondjatok, amennyiért megvennétek :)



2015. aug. 30. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan egy fillért nem adnék érte, nekem egy accountban az az érték (játéktól függetlenül), hogy azokat az eredményeket mind én értem el.
2015. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Idézem: "Nem eladni szeretném"

De most látom, hogy a végét elírtam. De abból lehet következtetni ;)

2015. aug. 30. 21:01
 3/10 A kérdező kommentje:
De amúgy nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a te értéked a te accountod-ban. Hanem, hogy ki hogyan látja, ki mennyit adna érte. Eladni biztos nem adnám el 20-25ezer forintért. (nem bunkózni akartam, nehogy félreértsd)
2015. aug. 30. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
10 ezer. nem nagy szam ez az acc mar bocs.
2015. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
semmi gond. nem hiába. 1 fillért sem költöttem rá :P
2015. aug. 31. 15:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem lenne vevőd, kevés a tank.
2015. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy magyar biztos fizetne érte valamennyit. A magyar játékosok színvonala felett vagyok (nem ZWACK, VTEPS-re gondolok. Ők kemények... janem. Ezzel a klánnal zwackosokat vertünk már el, aztán tiszta lilák, meg kékek voltak :P)
2015. szept. 6. 16:55
 8/10 anonim ***** válasza:
semmit nem költöttél rá?:D azért van aranyad nem?
2015. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem is kell kolteni ahhoz hogy legyen aranyad.

csak ha sok kell akkor nyulsz a zsebedbe...

2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

semmit nem költöttem rá :D

5000 aranyat nyertem klánon belül megrendezett versenyen. a D. Max akkor pont leárazva volt. megvettem. most nem rég volt a D. Max küldetés. megcsináltam, megkaptam az aranyat, és leárazva megvettem a Su-100Y-t :D a kicsi FCM 36 meg nem vészes. De jelszó változtatás, telefonszám megadásával is kaszáltam már 900 aranyat összesen. ESL versenyen is már vettem részt, ott is kaptam.

2015. szept. 13. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!