Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok rendesen karbantartott...

Tudtok rendesen karbantartott World of Warcraft szervert?

Figyelt kérdés

Sajnos PvP szempontjából egy kicsit csalódás volt az original world of Warcraft Warlord of Draenor kiegészítője, ezért úgy döntöttem/tünk, hogy (talán a következő kiegészítői) keresünk egy rendesen karbantartott, kisebb kieges tört szervert. Ebben kérném a segítségeteket.

Nem feltétlen kell, hogy magyar vezetőség legyen, elég az is, ha van 2-3 magyar klán frakciónként,

Taurit ismerjük, soha többet még 1x! Thefrostmourne, Molten, Monster szintén ismerjük.

Főleg Cataclysm, esetleg LK kieges érdekelne, teljesen mind1, hogy melyik patch.

Neten keresgéltem, de nem igazán találtam olyat, ami ne fun, instant lvl-es vagy nem a csőd szélén állna!

Előre is köszi!



2015. aug. 30. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az eredeti csalódás, akkor egy tört szervertől mit vársz...
2015. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A WoD a csalódás, nem az eredeti. :)

Félreértettél... LK-ban kezdtem, egészen MoP-ig minden tetszett, azóta csak süllyed a játék a szememben. :(

Sajnos az viszont csak pletyka volt, hogy lesz kisebb kieges realm eredetin, így irány tört. Nem erőltetem azt, ami nem tetszik (WoD).

Így már érted?

2015. aug. 30. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha tudod milyen az eredeti, akkor egyszerűbb ha készülsz arra hogy törtön még rosszabb elsz, tele bugokkal és máshogy működő dolgokkal. Egyik tört szerver mögött sincs olyan szerverpark ami képes volna úgy kiszolgálni ahogy az eredetiek, emellett programozo gárda se akik javitsák folyamatosan a bugokat stb.
2015. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell bemutatni a tört szerveren. Törtön kezdtem, eredetin kötöttem ki, majd most ismét visszavágyok törte.

Nem vigasztal, hogy az eredeti az eredeti. Nem tud már zavarni, hogy egy tört sem adja vissza, mint amit az eredeti VALAHA nyújtott.

Nem tudom, hogy neked esetleg van-e véleményed a WoD-ról, de akkora csalódás számomra, hogy visszavágyok egy törtre.

Aztán valaki úgy örül a WoD-nak, mint majom a farkának. Kinek mi... nekem nem jött át.

Nem a bugokról van szó egy törtön, hanem a rendszer hiányzik, egy olyan rendzser, ami a WoD-ban már nincs meg... és akkor lehetne mondani, hogy egy szavam se lehetne resto druiddal. Nem tetszik itt a játékstílusa sem. Hiányzik a régi talent, (esetleg Cata reforge), és a PvP és a PvE közötti szakadék.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de inkább a bugos tört. :(

2015. szept. 2. 23:45
 5/5 anonim ***** válasza:

WoW Circle.

Orosz realm, sokféle kiegen, különböző szorzókkal, többtízezren játszanak összesítve még csúcsidőn kívül is, és dolgoznak is érte :)

Egy próbát megér, bár abból suta vagyok, hogy hol, milyen oldalon van magyar guild, de vágjatok fel tüzifának, ha nincs minden realmjükön legalább egy :)

2015. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!