Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban melyik jobb? Lux vagy...

LoL-ban melyik jobb? Lux vagy Twisted Fate?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 12:45
 1/5 anonim válasza:
54%
Én Lux-ra voksolok de ez a te döntésed,hogy kivel hogy játszol...
2015. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
36%
Én is Luxt ajánlanám, de próbáld ki mind2-t és amelyik jobb azzal játssz:)
2015. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szia.Twisted számomra jobb karakter Lux-nál,a nehézségi foka viszont azt hiszem magasabban van jegyezve.
2015. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Lux mellett szavazok, mert erősebb a burstje, de mindkettejüknek megvannak az előnyei és hátrányai is.

Lux minden képességével tud válaszolni az ellenfél lépéseire. Az E-jének range-e akár tetszik, akár nem, broken, így remekül lehetvele poke-olni a pálya másik végéből is kis túlzással. Ugyanakkor az ultiját könnyű dodge-olni, gyakorlatilag ki lehet sétálni alóla, hacsak nem fogtad le előtte a Q-val.

TF-nek nincs akkora burstje, azonban W+ultival meg tud lepni embereket. A Q-jával nehéz eltalálni az ellenfelet, bár ahogy elnéztem, még a W-vel stunnolt ellenfelet is sokan nehezen találják el. Szóval szerintem Lux, mert mindenre tudok reagálni.

2015. szept. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Lux
2015. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!