Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legszórakoztatóbb...

Melyik a legszórakoztatóbb kaszt (class) a Mass Effect trilógiában?

Figyelt kérdés
Nemrég játszottam ki az összes részt de most egy új végigjátszáshoz lett kedvem. Először katonával (soldier) vittem végig a játékot de most szeretnék egy másik fajtával. Olyannal aki inkább biotikus vagy tech képességeket használ. Melyik az a kaszt amivel legalább olyan könnyű játszani mint a katonával csak szórakoztatóbb. Én a vanguardot olvastam legtöbb fórumon de nem tudom. Én hasonló kaszt szeretnék lenni mint amilyen Tali volt. Tehát ,hogy tud ilyen drónokat idézni. Vagy azzal nehéz végigvinni vajon. Kinek mi volt a tapasztalata.

2015. aug. 31. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:

a mernok a dronos, szerintem a legkonnyebb kaszt.

a jatek vege fele mikor mar tali es legio is elerheto nagyon ossze lehet zavarni az ellenfelt dronokkal, szite rad se lonek.

a beszivargo is jo, ha szeretsz trollkodni, es a biotikus ha inkabb esszel mint fegyverrel akarsz harcolni.

2015. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szinte*
2015. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy, röhejesen könnyű mindegyikkel.
2015. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Unari ***** válasza:
A Harci adeptus a legállatabb. A második részben van a csúcson a rohammal. Állat amikor sörétessel a kezedben idölassítva közéjük robbansz szétvetve, kábítva, sebezve őket majd a pofájukba nyomod a patronokat. Általában ennyi elég is nekik. Mindig a harc közepén vagy. Végigjátszottam már minden kaszttal, de ez a legjobb szerintem.
2015. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!