Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban nekem hogyhogy...

CS:GO-ban nekem hogyhogy sosem droppol skint? Haverom sokkal kevesebb ideje játszik mint én, és neki már droppolt 3-4skint, nekem még csak ládát dobott. Ezt valahol be kell állítani?

Figyelt kérdés
vagy hogy megy ez? mert én 2es szintre átlépéskor kaptam skint, meg vettem bloodhound cuccot abból kapok hetente szintlépéskor. Valaki segítene?

2015. aug. 31. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szintlépéskor dob skint, egyszer egy héten. A legjobb esetben 40 skint kapsz ha 40 héten keresztül heti 1 szintet teljesítesz.
2015. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha hetente több szintet is lépek? Mert eddig szintlépésért a bloodhound ból kaptam skin...
2015. szept. 1. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:

hetente 1 skin. Ha te 1 hét alatt felmész 20. szintre, utána max 20 skint szedhetsz még össze.

Lassan fejlődsz több skint kapsz, ennyi.

Amúgy meg a bloodhoundból kapsz még párat, de ennyi. Marad a láda nyitogatás skinért.

2015. szept. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én bloodhound ból hogyhogy csak 4centes színeket kapok? Meg mi a legnagyobb skin amit lehet belőle kapni?
2015. szept. 1. 16:34
 5/8 anonim válasza:
Keress rá ugyebár mikor ládára mész kiírja a hogy milyen fegyvereket nyithatsz pl P90 asimo van benne a ládában rákeressel ott lesz hogy pl:30$ (PÉLDA!!) :)
2015. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért p90 et lehet kapni bhból?
2015. szept. 1. 16:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Am dragon loret lehet kapni vb küldetésből? Mert láttam videókat ahol úgy írta a gyerek dragon lore dropja tetején hogy mission reward...
2015. szept. 1. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:

persze, 10 millióból egyszer.

A küldetéseknél bármilyen játékban lévő skint kaphatsz, de ott is megy a roll. Tehát mondjuk 50% az esélye annak, hogy fehér lesz, 30% hogy kék, stb. Azután ha megvan a ritkaság sorsol egyet az adott szinten lévő skinek közül.


Szóval lehetséges, de nagyon ritka. Csodát ne várj, ha már 50-60 centes skint dob jól jártál.

2015. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!