Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri aréna helyett packokat...

Megéri aréna helyett packokat venni a hearthstone?

Figyelt kérdés
Arenazas egy nagy szar zsákbamacska az egész és nem éri meg, ezzel időt és goldokat pazarolni. Ti mit gondoltok erről?
2015. szept. 1. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz nyerni arénázással általában 3 meccset, akkor megérheti. Bár, ha belegondolsz mire 3 meccset nyersz az lehet 5 játszma is, addig pedig vehettél volna egy packot, és az az 5 játszma mehetett volna újabb packért. Igazából én nem arénáztam sokat, nem igazán ment jól. Viszont azt hiszem egyszer onnan kaptam meg Alextrasza-t, ha jól emlékszem.
2015. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hat en inkabb arenazok... Arenazassal azert tapasztalatot is tudsz szerezni velemenyem szerint.
2015. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz nyerni, akkor az aréna jobb, de hát ahhoz szerencse meg skill is kell, én mint kezdő játékos inkább a classic lapokat gyűjtögetem, de most a BRM első szárnyára gyűjtök, mert az elég fontos.
2015. szept. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha stabilan megy a 3 vagy több win akkor az arénából legrosszabb esetben is nullára jössz ki. Ha több győzelem sikerül, akkor pluszban jössz ki pénzben és tapasztalatban is. Nekem annyira nem megy a 3 win sem..ezért inkább a classic lapokat gyűjtöttem shopból, illetve most a Naxx megvételére spórolok mert több fontos lap van benne. BRm 1. szűrnyát is érdemes megvenni Thaurissnan miatt.
2015. szept. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg BRM a grimm patron miatt is elég fontos, mondjuk a kiegészítő miatt már nem annyira stabil a ráépülő warrior pakli, de azért elég jól haasználható még biztos.
2015. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alinator válasza:
RIP Patron wari :'(
2015. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!