Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs:go ban hogyan kell létrehoz...

Cs:go ban hogyan kell létrehozni és hova kell beírni, betenni ezeket a bindeket?

Figyelt kérdés
Halottam hogy van olyan hogy ha én megnyomom pl:k betűt akkor vesz nekem pl egy ak-47 es cemo-t ct ként m4a4 et és cemo-t (nemtudom higy ilyen van e ez csak példa) és akkor ezt hova kéne beírni,és hogyan?mé letudná nekem valaki ide írni Mindennek a nevét pl azt tudom hogy a desert eagle az itt deagle de csak ezt tudom:/

#fájl #CS:GO #clunter-Strike:global offensive
2015. szept. 4. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A csgo mappádban a cfg mappában a config nevű fájlba kell beírni a parancsokat.


Például nekem az F3 gombra van beállítva, hogy vesz AK-t vagy M4-et (attól függ melyik oldalon vagyok) kevlart+sisakot, 4 gránátot, és defues kitet. Ez így néz ki:


bind "F3" "buy ak47; buy m4a1; buy vesthelm; buy smokegrenade; buy flashbang; buy hegrenade; buy flashbang; buy defuser;"

2015. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi és pl ak ra és cemora van pénzem a gránátokra nincs ilyenkor csak gránátot nem vesz?vagy már az akt se meg a cemo t se?
2015. szept. 5. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor csak gránátot nem vesz. Ilyen sorrendben kezdi el megvenni a cuccokat, ahogy oda le van írva. Amire nincs pénz, azt nem veszi meg.
2015. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!