Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » S. T. A. L. K. E. R Shadow of...

S. T. A. L. K. E. R Shadow of Chernobyl fegyvermodolásban segítene valaki?

Figyelt kérdés

A S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobylhoz töltöttem le ModDB-ről az Autumn Aurora 2.1 modot, amibe ezen mod előző verziójából, és más, külső (pl. Complete, L.U.R.K stb) modpackekből bele pakoltam, amit úgy gondoltam, hogy kellenek nekem a játékhoz. Pl. megvalósítható lopakodás stb.


A fegyverekhez is nyúltam, különösebb problémába náluk sem ütköztem, azonban a modpackben van egy nem megtalálható fegyver, amit csak afféle csalással lehet berakni, az FN F2000 (a játék eredetijében FT-200M). Egy igen csak flexibilis, erős, pontos, nagy hatótávú fegyver, a modban ez különösen kijön rajta, azonban itt levették róla a gránátvetőt, és hangtompítót sem lehet rá rakni (bár utóbbit nem tudom, hogy a Vanilla játékban lehetett-e). Azonban a fix gránátvető ott van a modellen, csak nem lehet ráváltani. Ezért elkezdtem utánanézni a fegyvermodolásnak, akár saját fegyver készítésénél, akár meglévőt módosítani. Elkezdtem a többi, gránátvetővel felszerelt fegyverekkel összenézni az ltx-fájlját a fegyvernek, de azzal sem jutottam előbbre, hiába írtam bele azokat a sorokat, amik a gránátvető használatára, beállítására kellenek, nem működik még mindig.

Valamiért egyszerűen nem hajlandó a gránátvetőt használni.


Értelemszerűen olyan emberre lenne szükségem, aki ért a S.T.A.L.K.E.R modoláshoz, és lehetőség szerint magát az Autumn Aurora modpacket is ismeri, mivel a fegyvermodell abból a modból van, így esetleg meg tudja mondani, hogy egész egyszerűen lemodellezve sincs a gránátvető használata benne, ezért nem is lehet újramodellezés nélkül megoldani. De mivel a gránátvető ott van a fegyveren, ezért bízom benne, hogy anélkül megoldható.


A fegyver config-fájlját pedig az alábbi linken le lehet tölteni és megnézni:

[link]


Próbáltam a Complete modból másolni esetleg, hátha, de egyelőre nem jártam sikerrel, ennek aktiválásában.


A segítséget előre is köszönöm.



2015. szept. 5. 12:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!