Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dragon ball Xenoverse van...

Dragon ball Xenoverse van ingyen is?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ncore-ról ,feltelepítettem stb...stb..stb. Oké menne is na ,DE megnyitja a steamet berakom külön a játékot (játék hozzáadása) és indítanám úgy .hogy még ki is írja .hogy nem steames játék de attól lehet vele játszani. Rányomok és beadja ,hogy mennyiért vehetem meg steamről de nem akarom megvenni hanem csak ingyen játszani!! PLS HELP! ?

2015. szept. 5. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Lopott játékkal próbálsz játszani, szerencséd ha nem bannolnak ki ezért a steam-ről.
2015. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg, az se megy ha kenyeret akarsz enni, de nem akarod megvenni, csak elveszed...
2015. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na az ilyen válaszok pont nem érdekelnek...... Engem csak az érdekel ,hogy lehet-e és ha igen hogyan.
2015. szept. 6. 08:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mert lopott, csak single-ben működik.
2015. szept. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm AZ ÉRTÉKELHETŐ ÉS RENDES VÁLSZT!!!!! Sajnos és nem tudom ,hogyan kéne singlebe rakni ,de ha te elmondanád vagy linkelnél nekem 1 oldalt azt megköszönném! :)
2015. szept. 6. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell steamből indítsd, és keress rá 1 normálisan müködő cracket, ennyi a nagy titok..
2015. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,idő közben meg oldottam és ki is játszottam meg indul steamról is ,de valamiért nem talélkozok 1 játékossal sem és ebből pedig arra következtetnék ,hogy singleben megyek.
2015. szept. 13. 08:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem vetted meg a játékot, így igen singel playerbe játszol, ahoz, hogy tudj multi playerbe játszodni, ahoz meg kell vedd a játékot.
2015. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Márki Márk válasza:

én is letöltöttem ncore rol

de nekem még elindulni sem akar

be állítottam:hozzáadtam nem steam es játékként de még így sem akar elindulni valaki tud ajánlani valamit? :D

(csak single playrben szeretnék játszani)

2016. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!