Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elektromos vagy robbanó...

Elektromos vagy robbanó motoros rc autót ajánlotok egy 14 éves kezdőnek? Esetleg típusokat? ( Lehetőleg 80ezer alatt)

Figyelt kérdés
Köszönöm

2015. szept. 5. 20:19
 1/5 JulesTS válasza:
Először egy elektromossal próbálkozz. 35..40eFt körül már lehet kapni jó minőségű 1:10-es RTR készleteket. Ja és döntsd el, hogy on- vagy offroad-ot szeretnél inkább. (én inkább offroad-ot választanám, mert azt ha gondolod aszfalton is kipróbálhatod, csak aszfaltra való gumi kell rá, nem lesz olyan mint egy onroad, de kipróbálni jó). Aztán, ha kitapasztaltad, hogy milyen és rájöttél, hogy mit is szeretnél akkor lehet tovább lépni. Vagy lecserélni nitrósra, vagy tuningolni az elektromost...
2015. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És pl egy elektromos 30-40 ezres mennyivel megy? És mennyit megy? Offroadosat tudsz linkelni jót elektromosat?
2015. szept. 6. 22:43
 3/5 JulesTS válasza:

Nekem Himoto 1/10-es Short Course Truck van:

[link]

[link]

Ezzel már lehet terepre menni, de aszfalton is lehet vele játszani, mert aránylag alacsony. Elöl-hátul ütköző is van ami minimális védelmet nyújt a futóműnek.

Kefés motorral kb 20km/h a végsebessége, kb annyira képes, mint ezen a videón:

https://www.youtube.com/watch?v=-2fPmEGj2sc

Aztán szét lehet tuningolni és utána ripityomra törni:

https://www.youtube.com/watch?v=khCW6M-jiWw

Himoto-t és HPI-t érdemes nézegetni, de nem csak újat, hanem a használtak között is, mert vannak jó áron megkímélt pédányok...

2015. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi az ára ujonan? Nen lassu ez a 20km\h ?
2015. szept. 7. 20:26
 5/5 JulesTS válasza:

40eFt-tol volt, most nem talaltam olyan itthoni oldalt ahol lehetne kapni. Az a sebesseg boven eleg elsore, aztan ha mar annyira profin megy az iranyitas, akkor le lehet cserelni, vagy lehet tuningolni...

Elsore szerintem jobban jarsz egy megkimelt hasznalttal, mint egy dragabb, de uj autoval. Nezz korul a hirdeto portalokon, meg az RC-s oldalak aprohirdetesei kozott.

2015. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!