Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokerstarson csináljátok a...

Pokerstarson csináljátok a dream team collectiont?

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 19:04
 1/3 anonim válasza:

Igen, én eddig 80 ezret fizettem be, 500 körüli ffp-m van, chrome star vagyok, 2 hónapja játszom csak, 0$-om van fent jelenleg, és tele van a felső 2 tabellám. JJ párral egyet sem nyertem még...


16 kupont nyertem és 10$-t eddig.


Te hogy állsz? Nálam ma este volt, hogy 27 3$-os spin and go-t játszottam és egyet sem nyertem ...

Hihetrtlennek tartom az egészet, el is buktam mindenem.

2015. szept. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


[link]


Én 11 dolcsit fizettem be, elmentem egy 5 dolcsis knockout-ra ott nyertem 30 dolcsit. a JJ-t úgy csináltam meg hogy elmentem 0,01$/0,02$-es Zoom-ra kb 100 leosztásból adja meg 1-2-szer a JJ párt kézbe.


A sit&go-t 0,02$-es versenyekkel csináltam.


A spin&go-t 1 dollárosokkal csináltam de azt már nem csinálom végig mert amikor 6 dollárt lehet nyerni azt mindig elbukom ha 2 dollárt azt megnyerem....


Szóval így félkészen fog maradni, 50 dollárt kifizettem a többit meg feltettem egy kosárlabda meccsre de elbuktam :)

2015. szept. 9. 07:35
 3/3 anonim válasza:

Én is zoomra mentem, de kb 1000 leosztásbóp egyetlen jj párt sem kaptam.

Nemrég volt eészem egy 100$ os spin and go ban ahol 600$-t porgettem.


Elso korben a ket masik jatekos all int mondott, nalam AA par volt, csak meg kellett adnom és 1500 zseton volt bent.


Nos, kezekben volt KK pár, nekem az AA a harmadik foszernak meg J4 egyszínű.

A J4 nyert, riverbe lejött neki a szín. Ha nem jön le, én nyertem volna a 600 dolcsit, ami kb 160.000ft.


Fel nem fogom hogy lehet egy 100$ os jatekos ennyire buta hogy ilyen lappal allint mondd, erre o nyert...

Nem tudom h neki van nagy szerencseje vagy en vagyok nagyon szerencsétlen?!


Na mindegy, összesen kb 100 ezret fizettem be, nem vettem ki semmit...

És nincs is semmim már.


19-ére van már 16 kuponom, azokból hátha jön egy nagyonb összeg :)

2015. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!