Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam hiba?! Lennt:

Pocok16 kérdése:

Steam hiba?! Lennt:

Figyelt kérdés

Cs:go-nál barátot szeretnék felvenni, de fojton kiírja hogy?: Fiókod nem felel meg e funkció követelményeinek. Alatta: További információért látogasd meg a steam oldalát. Erre rámegyek, és kb 2-3 órája egy "support accountot " regisztráltam, 5x mentem rá emailben kapott üdvözlő levélben levő linkre, de még most is csak annyit ír ki hogy kattints az emailban lévő linkre a megerősítéshez".( kb 1-1,5 évig a steam account regisztrálva volt, de nem volt semmilyen vásárlásom, fle sem léptem..)

Mit tudnék tenni?



2015. szept. 9. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Töltsél fel 5 eurót az accodra, főleg ha CS:GO-t se TE vetted a STEAMEN keresztül.
2015. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem vásároltál semmit a felhasználódról és ajándékba kaptad egy haverodtól a CS:GO-t, az nem számít bele az 5 dollárba (illetve errefelé ezt vedd eurónak).

2015. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti , 576_ban vettem ...magamnak
2015. szept. 10. 07:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, a Steam már csak ilyen válogatós ezzel... csak az Áruházban vásárolt játékokra terjed ki ez a szabályuk.
2015. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

érthetően ki van írva, csak steamen keresztül vett játékot számolnak el.


Lehet egy boltban dolgozol és már 150 kódot kiloptál a játék dobozaiból, ki tudja megmondani.


A scammerek miatt 5 eurót kell költened, a kód beváltás nem számít bele. Az 5 euró lehet pénztárca feltöltés, játék vagy ajándékba vett játék, az összegek összeadódnak (pl 3 euróért játék 2 euróért ajándék).

2015. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek , akkor karácsonyi leértékelésre várok és a dirt 3-át megveszem , ha már sehol máshol nem kapható..;)
2015. szept. 11. 06:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Esetleg letudnátok irni hogy hogy lehet venni steam péénztárcába " játék pénzt " ?
2015. szept. 11. 18:42
 8/10 anonim ***** válasza:
A steam pénztárcában lévő pénz egy valuta. Neked valódi pénzt kell beraknod bankkártyáról, paypalről, egyéb más oldalról, amit jóváír a steam. Tehát a pénztárcában látható pénz valódi, így ha van a pénztárcádban 60 euró, azért simán vehetsz egy 60 eurós játékot (pl GTA 5, Witcher 3, stb), amiért a boltban is fizetnél annyit. Az már más kérdés, hogy a steam se hülye, ezért a valutádat csak levásárolni lehet, visszautalni nem. Vagyis ha beraktad, azt maximum a steam rendszerén belül tudod elkölteni.
2015. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. viszont csak bankkártyám vanm, hitelk. nincsen.. ( Örkényinél vagyok-16/F) tudnék valahogyan vásárolni steam pénztárcába pénzt, hitelkártya nélkül?:)
2015. szept. 14. 22:22
 10/10 anonim ***** válasza:
A bankkártya is megteszi, én évek óta vásárlok OTP juniorral. Maximum be kell menned a bankba, vagy valami egyéb ügyintézési platformon engedélyezni kell az online vásárlást. Persze a kártya típusát is nézd meg, mint VISA, maestro, MasterCard, mert van ahol nem lehet egyiket-másikat használni.
2015. szept. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!