Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Uplay launcher működése...

Uplay launcher működése leállt. Miért? (kép, videó lent)

Figyelt kérdés

Hogy ne tudjon kapcsolódni az internethez, ezt megcsináltam tegnap egy tört Assassin's Creed verzióval, hogy ne veszítsem el a mentéseimet:

https://www.youtube.com/watch?v=zH14aF9wdAA


Ma szerettem volna futtatni az eredeti Steames Assassin's Creed Revelations-omat, viszont az Uplay 5-ből 5x ezt a hibát írta ki-


Lehetséges, hogy e miatt van? Próbáltam engedélyezni a windows tűzfalon belül bejövő és kimenőben is, ahol tegnap letiltottam, töröltem azokat a szabályokat, miszerint tiltsa le az AC3SP.exe-t, de így is ezeket írkálja ki az Uplay, és nem enged játszani az eredeti AC Revelations-el. Mi a teendő?


2015. szept. 10. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Kép a hibáról: [link]
2015. szept. 10. 16:50
 2/2 A kérdező kommentje:

Probléma megoldása: Újra telepítettem az Uplay-t miután töröltem a szabályokat a windows tűzfal bejövő és kimenő részében is. Leírtam, hátha valakinek ez segít.


Elnézést, hogy rossz témába tettem fel a kérdést. Utólag vettem csak észre.

2015. szept. 10. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!