Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends telepítésnél...

League of Legends telepítésnél megáll a letöltés, valaki akinek volt ilyen én megoldotta?

Figyelt kérdés
Leszedtem a telepítőt az oldalról. Feltettem, majd elindítottam és ugye kijön először a lol logó alatta egy csíkkal. Ilyenkor updateli a klienst gondolom, na itt is voltak már problémák. Kb. 30-szor indítottam újra míg hajlandó volt végigmenni a csík. Aztán elkezdte szedni és 33%-nál megállt. Vártam kb 2 órát, nem mozdult. Utánanéztem fórumokon megcsináltam mindent amit írtak de ugyanúgy 33%-nál megáll. Vírusírtó és tűzfal is ki van kapcsolva de így se jó. Csak a lolnál csinálja ezt. Battle.net-en mindegyik játékot updateli rendesen, nem akad meg.

#League of Legends #megszakadt letöltés
2015. szept. 11. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első patch marha sok idő. Lehet a két óra sem volt neki elég, hidd el tényleg sokáig patchel az első alkalommal, nekem is volt vagy 3, 3 és fél óra mire továbbjutott. De csak a 33%-on kell átlendülnie, utána megint begyorsul.
2015. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál akkor este benyomom aztán reggelre csak végez. Egyébként ez mióta van így mert én kb. 1-2 évvel ezelőtt telepítettem utoljára ez előtt és akkor összesen másfél óra alatt feltette a 0-ról, nem állt meg csak 99%-nál egy 20 percig kb.
2015. szept. 11. 11:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor 20 perc volt, most viszont azt képzeld el hogy azt az 1-2 évet amit kihagytál az alatt hány új patch jött ki. Neki ezt mind fel kell raknia egyszerre. Utána persze ha egyesével jönnek a patchek akkor 10-15 perc alatt simán végez majd :)
2015. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor szokott ha leteszem tálcára,hagyd ott és néha kattints bele ,mintha aktív lenne.
2015. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy nem szabad lerakni tálcára. De amúgy megint itt hagytam 3 órára de nem mozdult aztán letöröltem és újra felraktam. Most meg 16%-nál állt meg. Itthagytam egy ideig, nem mozdult. Kiléptem majd visszaléptem akkor meg 9%-nál állt meg. Mindig máshol. Azt én nem hiszem el hogy egy szaros 5GB-os játékot egy napon át telepítsen.

A WoW egy 35 gigás játék és hamarabb letöltötte és felrakta. Egyszerűen nem értem ,hogy a Riot miért nem tud összerakni egy rendes patchert.

2015. szept. 11. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!